Skocz do zawartości
jacek l

Ukraina - nieznana i piekna...

Rekomendowane odpowiedzi

PARA 39

Witam nad mozem czarnym na Ukrainie nie bylem jak ktos bedzie jechal chetnie dolacze :jump:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JacekSz

No i temat umarł na blisko dwa lata. Teraz przymierzamy się do jego odnowienia, czy ktos był w końcu na Krymie. Informacji jest dużo, namiary na jakies campingi. Mam kontakt nad morzem Czarnym, ale jakie były Wasze przygody? Ciekawe miejsca postojowe- koniecznie woda i prąd, z resztą damy radę. Jak drogi? Zaczęliśmy pisać w temacie Adria Rally Odessa, już są pierwsze komentarze, ale może ktoś coś opowie więcej z autopsji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xbeg

Ma im dalej tym ciekawiej obja zd Płw Krymskiego to ok 3800km

Wrażenia nie zapomniane

Wypuszczająć się w te rejony macie naprawdę fajną przygodę można się cofnąć do początków karawaningu i powspominać jak kiedyś bywało i jak się rodzi taka pasja tak teraz jest na Ukrainie oni zaczynają się bawić w ten sposób na życie.

Jeżeli ktoś che wskoczyćw wyższą formę karawaningu to pewnie bedzie zawiedzony infrastrukturą ale napewno nie ludzimi na Ukrainie i widokami :ok:

proszę o kontakt w sprawie campingu na Ukrainie w tyn roku chcę się tam wybrać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
abjan

Właśnie wróciłem przedwczoraj. Trasa Bielsko-Biała, Lwów, następnie przejazd przez Kijów do Odessy i tam 70km do Zatoki. Powrót, przez z boku położony Kotowsk i z racji przejazdu przez bezdroża podróż była tylko solówką. Przyczepka została w Bielsku. Relację postaram się opisać w nowym temacie - Z uszkodzoną skrzynią biegów przez bezdroża Ukrainy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi