Skocz do zawartości

Klucz do movera


pajel

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie proszę gdzie jestem w stanie zakupić klucz do movera ? Przyczepa baley,  klucze nasadowe nie psują, trzeba użyć sporo siły by zapiać urządzenie. 
Miejscowi  ślusarze,  spawacze się chcą się podjąć wykonania klucza. 
pozdrawiam 

653DDD03-6955-42F3-9E36-1DC1ECAC2DBC.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na cenę tego typu klucza w sieci chyba zrobiłbym taką końcówkę sam z dobrego kształtownika. Potem tylko dospawać ją do tradycyjnego klucza lub korby.

Edytowane przez Marcin T (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie proszę gdzie jestem w stanie zakupić klucz do movera ? Przyczepa baley,  klucze nasadowe nie psują, trzeba użyć sporo siły by zapiać urządzenie. 
Miejscowi  ślusarze,  spawacze się chcą się podjąć wykonania klucza. 
pozdrawiam 
653DDD03-6955-42F3-9E36-1DC1ECAC2DBC.thumb.jpeg.9b3e4af9db121a889ab1fdde8f29f0b8.jpeg
Szukaj klucza od Truma, to to samo. Ewentualnie eBay w UK albo na stronie producenta. To chyba to: https://www.powrtouch.com/product/tubular-wrench-50-8/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pajel napisał:

Miejscowi  ślusarze,  spawacze się chcą się podjąć wykonania klucza. 

Może to piekarze lub sprzedawcy hod dogów :puk: bo dorobienie takiego klucza to kawałek rurki i chwila roboty.

1 godzinę temu, Marcin T napisał:

Patrząc na cenę tego typu klucza w sieci chyba zrobiłbym taką końcówkę sam z dobrego kształtownika. Potem tylko dospawać ją do tradycyjnego klucza lub korby.

Zdrowo kogoś poj...ło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cezarr napisał:

Może to piekarze lub sprzedawcy hod dogów :puk: bo dorobienie takiego klucza to kawałek rurki i chwila roboty.

Zdrowo kogoś poj...ło :lol:

Tomek ,taki instrument rodem z NASA ogarnięty spawacz zrobi w przerwie na kawę. A odpowiedzią na to  że nie mają ochoty jest pewnie jakaś mała zapłata za tą usługę więc lepiej nic nie robić .

Ale jestem pewien ,że gdybyś poszedł z tym "orginalnym " ( nie wiem co tam może być orginalnego ? chyba cena :) ) kluczem kupionym w tym podanym linku gdzie byłaby widoczna cena i zlecił wykonanie to na bank zostawiają swoje terminy i robią Ci taką korbę na poczekaniu za pół ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Maras napisał:

Tomek ,taki instrument rodem z NASA ogarnięty spawacz zrobi w przerwie na kawę. A odpowiedzią na to  że nie mają ochoty jest pewnie jakaś mała zapłata za tą usługę więc lepiej nic nie robić .

Ale jestem pewien ,że gdybyś poszedł z tym "orginalnym " ( nie wiem co tam może być orginalnego ? chyba cena :) ) kluczem kupionym w tym podanym linku gdzie byłaby widoczna cena i zlecił wykonanie to na bank zostawiają swoje terminy i robią Ci taką korbę na poczekaniu za pół ceny.

O właśnie jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę :yes:

 

2 godziny temu, chris_66 napisał:

Kup nasadkę. Przetnij /przytnij jak trzeba emoji123.png nałóż kawałek rurki na nasadkę żeby nie ześlizgiwała się i gotowe. Nawet bez spawania

Klucz do kół widziałem taki 1/2 cala chyba za 30 zł i tak jak napisałeś przeciąć nasadkę i już :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Dioblik napisał:

Masakra z tym kluczem.... wystarczy sklepać młotkiem kawałek rury i tyle, nawet na zimno:) Możesz też użyć klucza nastawnego.

to było by za proste :lol:nie psuj zabawy :zly:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dioblik napisał:

Masakra z tym kluczem.... wystarczy sklepać młotkiem kawałek rury i tyle, nawet na zimno:) Możesz też użyć klucza nastawnego.

Tak nie można. Mogę za drobne kilka stówek zrobić projekt takiego klucza. :D

12 godzin temu, pajel napisał:

 ślusarze,  spawacze się chcą się podjąć wykonania klucza

 Bo nie mają projektu. Musi być projekt!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Cezarr napisał:

dlatego właśnie klucz później kosztuje 500 zł bo musi być projektant, kierownik, dyrektor, operator maszyny, magazynier transport do sklepu ???

Klucz kosztuje 10 funtów: https://www.powrtouch.com/product/tubular-wrench-50-8/ Czyli około 50 zł. Po prostu cena diametralnie rośnie po przyjeździe do Polski  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Polski ciężko zamówić z ebaya. Nie umiem.
Z rury nie wyklepiesz - rozejdzie się , trzeba użyć dużo siły by zapiać rolki, klucza nastawnego tez nie zapniesz- za mały skok będzie.  
dorobic trzeba, tylko w moim mieście - zachodniopomorskie - trzeba „prosić” tokarzy, spawaczy, by zechcieli popatrzeć ???
5 stówek za klucz to gruba przesada ;)   Potem będę musiał cebulować na parkingach ??

Edytowane przez pajel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.