Skocz do zawartości

Kto wie dlaczego w przyczepie KNAUS nie ma numeru vin.


artug

Rekomendowane odpowiedzi

artug, a jaki rok produkcji jest Twojego Knausa ?

 

Ja wiem , ale nie powiem

 

Bo to nie miejsce dla tego typu wyjaśnień ..........

Jarekkow wiesz co kiedyś napisałeś takiego posta cytuje :

 

Wystarczy sprawdzić kto w sobotę 31 stycznia walnął około 60 postów

 

I nic bym nie napisał gdyby ktoś polemizował w kilku wątkach tematycznych na których się zna i coś ważnego ma do powiedzenia , ale pisanie postów w ten sposób, że klikamy na posty nieprzeczytane, wyświetla się 50 nieprzeczytanych w różnych tematach , a następnie odpowiadamy na wszystkie z góry na dół to dla mnie jest trochę paranoiczne .

Jestem wędkarzem , pogadam o wędkarstwie , ale jeśli nie mam pojęcia o samochodach to po jaką cholerę mam odpisywać coś w tym stylu : ,, nie wiem , ale jak się dowiem to napiszę ""

Wiadomo że nie napisze, bo jeszcze nigdy danego słowa nie dotrzymał ...

 

To tak gdyby był wątek ,, anestozjolodzy na forum " i ja miałbym tam pisać posty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem KNAUS w Dani od zaufanej osoby.Przyczepa jest z 1994 r.Na przeglądzie nie mogli znalesc numeru vin,więc jeśli go ja nie znajde to trzeba brać rzeczoznawce.Tabliczka znamionowa jest papiery ok.a numeru brak na haku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maras , podtrzymuję , co napiałem , nie walnąłem 60 postów dzisiaj , VIN w Knausie nie jest w temacie V Zlot Carawaning.Pl

 

więc konkrety ?

 

Tu akurat nie chodzi o te 60 postów , skoro nie zrozumiałeś trudno ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artug, powinna mieć ,na dyszlu po prawej stronie pod przyczepą.Troche dziwne ,że nie ma tym bardziej że masz ją od zaufanej osoby,poszukaj jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak gdyby był wątek ,, anestozjolodzy na forum " i

 

Anestozjologiem nie jestem , ale 13 lat na :ok: pojeżdziłem w pogotowiu , dokładnie to w Wojewódzkiej Kolumnie Transportu Sanitarnego

 

artug:

DzU 32 z 26,02,2003 r

 

┬ž 11. 1. Pojazd samochodowy wyposaża się:

1) w numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) albo w numer nadwozia, podwozia lub ramy, umieszczony w sposób trwały na nadwoziu, ramie lub innym podobnym podstawowym elemencie konstrukcyjnym, oraz tabliczkę znamionową określoną w załączniku nr 4 do rozporządzenia;

 

Przyczepa nie jest pojazdem samochodowym więc VIN -u mieć nie musi , ale nr. ramy mieć powinna taki jak na tabliczce , szukaj trochę dalej od zaczepu po prawej stronie ramy [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego artug ja też niedawno kupiłem knausa i się okazało że tabliczkę vin z numerami ma nie jak większość przyczep na haku z przodu przyczepy tylko na ramie pod drzwiami wejściowymi - dobrze poszukaj pod podłogą na ramie powinny tam być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem,numer jest na ramie koło drzwi wszystko wporządku.Szkoda że uprawnieni panowie co robią przeglądy tego nie wiedzą.Dziękuje bardzo.Pozdrawiam wszystkich za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.