Skocz do zawartości

II Majówka Karawaningowa - Sława 2009


Rekomendowane odpowiedzi

noemi_s, no, nie muszę sprostować zdjęcie pt. "Syndrom dnia następnego?!" nie było wynikiem "zmęczenia" , ale okazało się , że 4 osoby miało klapki takie same tylko w innym kolorze i to sprawdzaliśmy :bzik:

 

:ok: - ale musisz przyznać, że to działo się DNIA NASTĘPNEGO, a miny przy owym "sprawdzaniu kolorów" macie nietęgie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

noemi_s, no przyznaje jakieś "zmęczenie" było po nocy pełnej wrażeń, ale alkomat wskazał w moim wypadku jeno 1 promil , byli lepsi .

 

Oj tak - byli lepsi - tylko, że oni w tym czasie najczęściej "regenerowali" się w przyczepach :bzik:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kronikarskiego tylko obowiązku dodam, że na spotkaniu było 20 załóg z forum oraz 2 niezrzeszone co w przeliczeniu na uczestników dało razem 55 osób

 

Moim zdaniem należało by doliczyć załogę Tadek1, która co prawda przyłączyła sie do nas podczas trwania spotkania, ale szybko zaaklimatyzowała się i jest już na naszym forum.

 

Czyli 21 załóg i 57 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie ktoś zapodał foto jak byliśmy na rowerkach i widać moją skromną osobe :krzykacz: bo już zmartwiony byłem że nie będzie mi dane mieć takiego zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, zdjecia z rozkladania przedsionka i loza oceniajacych - BEZKONKURENCYJNE, juz sobie to wyobrazam.... :):):):):ok::):):hehe:

 

I w ogole, widac, ze fajnie bylo! :)

 

Pozdrawiam Majowkowiczow jeszcze raz. :krzykacz:

 

J. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne grono !!! Wiem , że trochę późno ale trochę byłem zajęty sprawami w pracy oraz w domu . Co niektórzy już się szykują do wyjazdu . A to do Czaplinka , a to w Bieszczady . Ja jutro jadę do Miłkowa koło Karpacza na zlocik . Kolejny to Borki . Szkoda , że pokrywa się on z terminem zlotu w Czaplinku . Może uda się za rok .

Wrzucam jeszcze kilka swoich fotek z pobytu w Sławie .

Pragnę podziękować za miłą atmosferę , którą , mam nadzieję , spotkam na kolejnej majówce w Sławie .

 


Urokliwe Jezioro Sławskie

post-83839-imported-b5fefc51-cb9b-4a0b-bb9f-2b8d6496f214_thumb.jpg

 

Dwa skrajne przypadki czyli Dawid'ek i Goliat .

post-83839-imported-87f0b63f-1323-4101-9619-3a97040e275e_thumb.jpg

 

Jak widać Kit'owi i zapewniam , nie tylko jemu , smakowało .

post-83839-imported-abeea639-9b32-44bb-b051-959d0f06b302_thumb.jpg

 

Jeszcze chwila i kroimy .

post-83839-imported-71aa0052-2746-47fb-bbdd-a945e09a875f_thumb.jpg

 

Artur w swoim żywiole .

post-83839-imported-70493617-df4a-4d13-afdc-511cb69f11a0_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kronikarskiego tylko obowiązku dodam, że na spotkaniu było 20 załóg z forum oraz 2 niezrzeszone co w przeliczeniu na uczestników dało razem 55 osób

 

A ja, bez żadnego obowiązku dodam, że gdyby nie Ty, Effendi - to nie byłoby tego spotkania. Wraz z żoną, serdecznie Ci za włożony trud dziękujemy.

Pozdrawiam - Robin :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ujmując nic Effendiemu , chcę podziękować również za pomysł majówki Wirkowi , za dzika Gregowi , i za olbrzymi wkład pracy Kitkowi no i za nalepki naszemu grafikowi Noemi_s

 

Stopku - nalepki to drobiazg. Podziękowania należą się tym, którzy od początku byli zaangażowani w organizację Majówki i do SAMEGO KOŃCA potrafili zachowywać się w sposób właściwy organizatorom. Wymienianie nicków nie jest konieczne - padły w Twoim poście. Dziękuję Wam! I Tobie, Stopku, też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.