Skocz do zawartości

Kronika Foto ze Zlotów


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fotki ze Zlotu w Zdworzu

 

 

 

Ja już niestety nic więcej nie mam :czacha:

 

No ale sporo załóg było, fotki cykali... pewnie jakieś nieprzyzwoite :-]:) i temu nie chcą wysłać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy pojemność fotek Zlotowych to 8,20 GB . Wyrzuciłem powtarzajace sie fotki oraz niezbyt wyraźne . Dużo miejsca zajmują filmiki z Bachotka . Mam dwa i są przygotowane profesjonalnie .

Z Sandomierza jest kilka filmików zrbionych przaz Jacka i Leszka. Są to tylko migawki ,ale warte zostawienia .

Ze Sławy , kilka fotek wstawiła na forum Noemi . I to praktycznie wszystko ! A gdzie jest Filip na parowozie ? . Ja to robię dla potomnych a nie dla siebie !

Pozdrowionka !

PS. Michałku z Twoich zdjęć ze Zdworza wynika że było tam osiem osób . ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałku z Twoich zdjęć ze Zdworza wynika że było tam osiem osób . ???????

 

Było troszke więcej, ale nie cykaliśmy niestety za dużo fotek :hehe:

 

Niestety więcej nic ie mam :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na Zlot do Warki przywioze kilka zestawów płyt DVD Z naszego dorobku Zlotowego . Przywioze takze dysk na którym będziemy mogli dograć Warkę oraz inne zdjecia uczestników poprzednich Zlotów . Każdy będzie mógł sobie skopiować według własnego uznania ! Dla tych co mi zdjecia przysłali płytka extra oczywiście !!! :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.