Skocz do zawartości

Kronika Foto ze Zlotów


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Serek, a co żona nie wie , że nie łatwo o sól na kempingu :bzik: , nie wspominając o cukrze jeszcze dłużej to trwa :-], czasami do rana , a jak daleko bywa do śmietnika to po paru dniach można wrócić . :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc o wyjsciu w klapkach po fajki na stację...Wyjść było dosyć łatwo, ale wrócić już nie za bardzo....Nie mówiąc o klapkach...

 

J. :bzik::jesc::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc o wyjsciu w klapkach po fajki na stację...Wyjść było dosyć łatwo, ale wrócić już nie za bardzo....Nie mówiąc o klapkach...

 

J. :bzik::jesc::D

Ale po grupowych poszukiwaniach klapki się znalazły :-] Z tego co pamiętam to w miejscu w którym miało ich nie yć , no ale najważniejsze, że są :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny sposób. Wkładam Basi pod pache butlę czerwonego reńskiego i lokuję ja gdzieś u kolezanek na plotach. Luzik , spokój i mozna pogadać wtedy w męskim gronie ! :-]:jesc:

 

sie będe musiał tego nauczyć ... :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc o wyjsciu w klapkach po fajki na stację...Wyjść było dosyć łatwo, ale wrócić już nie za bardzo...

 

 

:bzik::jesc::-] przypomniało mi sie .....

 

miałem takiego sąsiada że wyszedł po fajki i wrócił po..... 10 latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem od ,,michała ,, 125 MG zdjęć ze Sławy. Bardzo ładne fotki o ogólnym charakterze kempingu .Nadal oczekuje na bardziej kameralne spojrzenia i te słynne parowozy . Proszę tez o wysyłanie własnych zdjeć oraz poszczególnych osób załogi do zamieszczenia w naszej fototece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Rozumiem że w Zdworzu i w Sławie zdjęć nie robiono

 

Rysiaczku płytke mam gotową tylko niemam kiedy skoczyć na poczte ale obiecuje że do końca tygodnia będzie wysłana :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w Warce i w Borkach zajmę się wreszcie fotografowaniem / i gotowaniem / i nie będe potrzebował Waszych zdjęć . Chociaż powiem że nie zawsze moje spojrznie jest udane , patrzac na ktrótkie migawki filmowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w Warce i w Borkach zajmę się wreszcie fotografowaniem / i gotowaniem / i nie będe potrzebował Waszych zdjęć .
Ja wiem,że ty jesteś super fotograf i piszę to bez żadnych złośliwości, ale fajnie jest widzieć spojrzenia różnych ludzi, a poza tym nie możesz być wszędzie, więc proponowałbym zostawić wszystko tak jak było tzn. wypalanie płytek ze wszystkich kart :hop1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.