Skocz do zawartości
kit

musze kupić przedsionek ....

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda OK.

Od nich kupowałem. Targować się trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak lekki i szybki to może iglo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda OK.

Od nich kupowałem. Targować się trzeba...

To tak z perspektywy czasu, gość, transakcja ok? jakies zastrzeżenia?  :hmm:  bo wiadomo że towar na miejscu konkretnie sprawdze i przymierze, jestem wstępnie umówiony na sobote :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko. Nawet intensywne użytkowanie przedsionka przez 5 lat nie zrobiło mu krzywdy bo że względu na psa bardzo często go rozkładamy.

Nigdy nie przemókł pomimo że jest z samego materiału bez gumy.

Te iglo są fajne ale jednak mniejsze i łopoczą na wietrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedsionek kupiony :yay:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ... Hura!

Pokaż jaki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem ten co linkowałem :]  pasuje jak ulał :]

post-1137-0-07255800-1515249159_thumb.jpgpost-1137-0-66824200-1515249164_thumb.jpg

i ma naprawde fajny stelaż :D  nie dość że leciutki aluminiowy to wszystkie rurki rozsuwane więc nie ma składaniny tak jak to pamietam z młodych lat :bzik:

post-1137-0-25002200-1515249394_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No przecież mówiłem...hihi.

Namiocik fajniutki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje i niech służy dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyb że jakiś maleńki rozmiar. Mam dwie isabelle 950 i 975 i obie mają po 16 rurek łącznie z tymi maleńkimi od daszku.

No ja mam też Isabellę Ambasadora 975 w karbonie i tych rurek mam mnóstwo (19): 5 dachowych, 5 słupków podpierających dach, 2 łączące słupki pod dachem, 2 łączące słupki na wysokości ok. 0,5 m nad ziemia,

2 w rękawie usztywniającym okap wzdłuż oraz 3 usztywniające okap (jako przedłużenie rurek dachowych).  

Ale przedsionek stawiamy tylko raz do roku na 3-4 tygodniowy wakacyjny pobyt stacjonarny, zaś w innych kilkudniowych sytuacjach postojowych stawiam daszek, a w objazdówkach już bez zadaszenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podłącze sie pod temat, tez muszę kupić przedsionek, wymiar 975. Celujemy w nowy Isabella ale może macie jeszcze jakieś inne typy, inne firmy bo jednak ta marka ma też swoją cenę...ale jak to mówią, za jakość trzeba płacić  :skromny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka mała anegdota którą mi dziś handlarz opowiedział przy okazji zakupów :]  "przyjeżdzają trzy rodzaje ludzi po przedsionki; tacy którzy chcą kupić przedsionek i konkretnie wiedzą czego chcą i kupują, druga grupa to chcieli by ale sami nie wiedzą czego do czego jak itd  i z zakupami jest 50/50, a ostatni to przyjeżdzają po znaczki tj chcą marke a reszta jest mało ważna" :hehe:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka mała anegdota którą mi dziś handlarz opowiedział przy okazji zakupów :]  "przyjeżdzają trzy rodzaje ludzi po przedsionki; tacy którzy chcą kupić przedsionek i konkretnie wiedzą czego chcą i kupują, druga grupa to chcieli by ale sami nie wiedzą czego do czego jak itd  i z zakupami jest 50/50, a ostatni to przyjeżdzają po znaczki tj chcą marke a reszta jest mało ważna" :hehe:

Prawda że do końca sami nie wiemy co chcemy, nowy Isabella to cena z kosmosu, a tym bardziej ten co się żonie podoba - Isabella Commodore, to koszt 11 tys  :oslabiony:  wieć już zeszliśmy na używane i teraz trzeba znaleźć coś sensownego w ładnym stanie w dobrych pieniądzach  :miga:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi