Skocz do zawartości

musze kupić przedsionek ....


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wygląda OK.

Od nich kupowałem. Targować się trzeba...

To tak z perspektywy czasu, gość, transakcja ok? jakies zastrzeżenia?  :hmm:  bo wiadomo że towar na miejscu konkretnie sprawdze i przymierze, jestem wstępnie umówiony na sobote :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten co linkowałem :]  pasuje jak ulał :]

post-1137-0-07255800-1515249159_thumb.jpgpost-1137-0-66824200-1515249164_thumb.jpg

 

i ma naprawde fajny stelaż :D  nie dość że leciutki aluminiowy to wszystkie rurki rozsuwane więc nie ma składaniny tak jak to pamietam z młodych lat :bzik:

post-1137-0-25002200-1515249394_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyb że jakiś maleńki rozmiar. Mam dwie isabelle 950 i 975 i obie mają po 16 rurek łącznie z tymi maleńkimi od daszku.

No ja mam też Isabellę Ambasadora 975 w karbonie i tych rurek mam mnóstwo (19): 5 dachowych, 5 słupków podpierających dach, 2 łączące słupki pod dachem, 2 łączące słupki na wysokości ok. 0,5 m nad ziemia,

2 w rękawie usztywniającym okap wzdłuż oraz 3 usztywniające okap (jako przedłużenie rurek dachowych).  

Ale przedsionek stawiamy tylko raz do roku na 3-4 tygodniowy wakacyjny pobyt stacjonarny, zaś w innych kilkudniowych sytuacjach postojowych stawiam daszek, a w objazdówkach już bez zadaszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze sie pod temat, tez muszę kupić przedsionek, wymiar 975. Celujemy w nowy Isabella ale może macie jeszcze jakieś inne typy, inne firmy bo jednak ta marka ma też swoją cenę...ale jak to mówią, za jakość trzeba płacić  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała anegdota którą mi dziś handlarz opowiedział przy okazji zakupów :]  "przyjeżdzają trzy rodzaje ludzi po przedsionki; tacy którzy chcą kupić przedsionek i konkretnie wiedzą czego chcą i kupują, druga grupa to chcieli by ale sami nie wiedzą czego do czego jak itd  i z zakupami jest 50/50, a ostatni to przyjeżdzają po znaczki tj chcą marke a reszta jest mało ważna" :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała anegdota którą mi dziś handlarz opowiedział przy okazji zakupów :]  "przyjeżdzają trzy rodzaje ludzi po przedsionki; tacy którzy chcą kupić przedsionek i konkretnie wiedzą czego chcą i kupują, druga grupa to chcieli by ale sami nie wiedzą czego do czego jak itd  i z zakupami jest 50/50, a ostatni to przyjeżdzają po znaczki tj chcą marke a reszta jest mało ważna" :hehe:

 

Prawda że do końca sami nie wiemy co chcemy, nowy Isabella to cena z kosmosu, a tym bardziej ten co się żonie podoba - Isabella Commodore, to koszt 11 tys  :oslabiony:  wieć już zeszliśmy na używane i teraz trzeba znaleźć coś sensownego w ładnym stanie w dobrych pieniądzach  :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.