Skocz do zawartości

musze kupić przedsionek ....


kit

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam też Isabellę Ambasadora 975 w karbonie i tych rurek mam mnóstwo (19): 5 dachowych, 5 słupków podpierających dach, 2 łączące słupki pod dachem, 2 łączące słupki na wysokości ok. 0,5 m nad ziemia,

2 w rękawie usztywniającym okap wzdłuż oraz 3 usztywniające okap (jako przedłużenie rurek dachowych).  

Ale przedsionek stawiamy tylko raz do roku na 3-4 tygodniowy wakacyjny pobyt stacjonarny, zaś w innych kilkudniowych sytuacjach postojowych stawiam daszek, a w objazdówkach już bez zadaszenia.

Chyba wszystkie isabelle maja karbon.

Prawda że do końca sami nie wiemy co chcemy, nowy Isabella to cena z kosmosu, a tym bardziej ten co się żonie podoba - Isabella Commodore, to koszt 11 tys  :oslabiony:  wieć już zeszliśmy na używane i teraz trzeba znaleźć coś sensownego w ładnym stanie w dobrych pieniądzach  :miga:

Ten sam sprzedawca u którego kupił Kitek ma właśnie taką isabelle której szukasz. Prawie nowa za 5kzl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam w isabeli stalowe, ale chętnie kupiłbym karbon

Faktycznie u Ciebie tak jest. Wyjątek potwierdza regułę :] 

Taki 3 metrowy to idealne rozwiązanie :yes: 

 

Pytanie czy ten stelaż jest na pewno od tego właśnie przedsionka;) 

 

Czyli?

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie isabelle maja karbon.

 

Ten sam sprzedawca u którego kupił Kitek ma właśnie taką isabelle której szukasz. Prawie nowa za 5kzl

Jesteś w stanie podesłać mi link do ogłoszenia? Prz kompie będę dopiero wieczorem a tak już bym looknął w telefonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, rzuciło mi się to w oczy jak wczoraj przeglądałem ogłoszenia, tyle że bardziej nastawiamy się na głębokość 3m... Ale nie ukrywam że mam niedaleko do tego sprzedawcy, może się wybiorę obejrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak sobie spojrzałem na stronę Isabella oraz na dane techniczne mojej cepy i na stronie Isabella rozmiar mojego przedsionka to 975, natomiast w danych technicznych jest podane 960 cm... Jak to rozumieć i która wartością się kierować?

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie lepiej więcej jak mniej :D Jak podłoże będzie nierówne a wypoziomujesz budę to żeby ci nie brakło przedsionka :P. Zmierz sobie ile jest faktycznie jak nie jesteś pewien. 

I tak chyba przedsionki sprzedawane są w rozmiarach od-do.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie spojrzałem na stronę Isabella oraz na dane techniczne mojej cepy i na stronie Isabella rozmiar mojego przedsionka to 975, natomiast w danych technicznych jest podane 960 cm... Jak to rozumieć i która wartością się kierować?

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Na tej samej stronie masz też podane jakie rozmiary przyczep ten 975 obejmuje.

 

Mam też 975 :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.