Skocz do zawartości

[foto relacja] Jedziecie z nami do Dalmacji?


Rekomendowane odpowiedzi

W jakiej sieci??

 

Plus Polkomtel też wysłał informacje i jak zawsze nic nie dają..

Stawki w roamingu od 15 czerwca 2017 roku będą kształtowały się w następujący sposób :

 

- cena za minutę wykonanego połączenia : 0,49zł/minutę

- cena za minutę odebranego połączenia : 0zł (limit 300 minut rocznie), 0,05zł (po przekroczeniu limitu)

- cena za wysłanie wiadomości SMS : 0,19zł

- cena za wysłanie wiadomości MMS : 0,40zł za każde rozpoczęte 100 kB, nie więcej niż 1zł

- cena za 1 mb danych internetowych : 0,19zł.

 

Szczegóły dotyczące tej regulacji można znaleźć pod tym linkiem :

http://www.plus.pl/a…zmianie-cennikow-czerwiec-2017

Plus jako jedyny nie dostosował taryf podobno. Najszybciej, najlepiej dostosował się Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 478
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W jakiej sieci??

 

Plus Polkomtel też wysłał informacje i jak zawsze nic nie dają..

Stawki w roamingu od 15 czerwca 2017 roku będą kształtowały się w następujący sposób :

 

- cena za minutę wykonanego połączenia : 0,49zł/minutę

- cena za minutę odebranego połączenia : 0zł (limit 300 minut rocznie), 0,05zł (po przekroczeniu limitu)

- cena za wysłanie wiadomości SMS : 0,19zł

- cena za wysłanie wiadomości MMS : 0,40zł za każde rozpoczęte 100 kB, nie więcej niż 1zł

- cena za 1 mb danych internetowych : 0,19zł.

 

Szczegóły dotyczące tej regulacji można znaleźć pod tym linkiem :

http://www.plus.pl/a…zmianie-cennikow-czerwiec-2017

W plusie. To było na początku. Wczoraj podali nowe stawki i już jest wszystko za darmo. Dzięki Orange cała pozostała trójka zmieniła swoją ofertę.

 

Czyli po nowemu jest tak:

0 zł za odebrane

0 zł za wychodzące

0 zł za SMSy

0,04 zł za 1 mb netu

 

Jeszcze mają podać jak będą przeliczać pakiety na net. Ale z przykładów wychodzi całkiem spoko. U mnie z 20 GB w roamingu zostanie jakieś 8 gb

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku ja dostałem taką informację dzisiaj. o 6 z minutami.. czyżby zminiali z godziny na godzinę???

czyli już powinno być po nowemu. Ale może zapis będą to nie znaczy są.. :D wszystko gra słów aby nas wydoić.

Jutro będe w PLUS to zawołam na piśmie od nich. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku ja dostałem taką informację dzisiaj. o 6 z minutami.. czyżby zminiali z godziny na godzinę???

czyli już powinno być po nowemu. Ale może zapis będą to nie znaczy są.. :D wszystko gra słów aby nas wydoić.

Jutro będe w PLUS to zawołam na piśmie od nich. :)

Wczoraj podali to na FB

Tu linki

http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1395

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1566846830023838&id=105695739472295

 

I na dole info o pakietach danych

http://www.biuroprasowe.plus.pl/download.php?id=1122

 

 

Czyli jeśli w kraju masz np no limit to tak samo masz w UE. Jeśli masz w pakiecie np 180 darmowych minut to tyle masz w UE. Jedynie Internet jest przeliczany na niższy pakiet

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jest wyczerpująca odpowiedź.. :D potwierdzili i anulowali poprzednie informacje :D

@jacek00 - duze piwo .. może administracja wydzieli nowy wątek o opłatach roamingowych.. :D scali i wyciągnie na początek Twoje linki aby było  :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja zaczyna się klarować. Na Strasko ubywa ludzi z Niemiec, kolejni się pakują i jest bardzo dużo wolnych miejsc.

 

Gusia miała rację, widocznie mieli to święto.

 

Na Simuni podobnie. Co jeszcze ? Kolejka do check in rośnie również wszędzie, weekend na boże ciało chyba ma większość Europy. Zestawy kręcą się po całym Pagu.

 

My tymczasem pływamy być może po raz ostatni na tym wyjeździe. Dziś młody pierwszy raz założył płetwy, maskę i pokonał wew. lęki przed wodą. Duma nas rozpiera.

 

W związku z tym była wycieczka na Simuni do grilla Tom. Tym razem cały kurczak i kg świnki z grilla. Razem z piwem i sokami 200kun. Warto było ;)

 

Ma Ktoś info jak z roamingiem danych w play abonament?

post-8007-0-33168400-1497542760_thumb.jpg

post-8007-0-40184000-1497542776_thumb.jpg

post-8007-0-93824000-1497542825_thumb.jpg

post-8007-0-05488000-1497542856_thumb.jpg

post-8007-0-52941000-1497542946_thumb.jpg

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze.. :D

 

 

Tu masz jeszcze jeden plusowy dokument z przelicznikiem internetu.

https://www.plus.pl/documents/16/bbf5e031-9ef2-4810-a907-628562146113?title=Eurotaryfa-postpaid.pdf

 

Internet przeliczają uwzględniając wysokość miesięcznego zobowiązania. Ja mam 5,60 GB, nie jest źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, do października nie jest daleko, spadam z playa spowrotem do plusa. Dobra nie robie ot w Marka temacie

Ja właśnie rok temu przeniosłem trzy numery z Play do Plusa. Play nie chciał mi dać oferty rodzinnej taką jaką dają człowiekowi, który przychodzi z ulicy i bierze nowe numery. Co śmieszniejsze to jeden numer miałem w RedBullMobile, czyli w Play de facto, ale żeby go przenieść do Play to idioci mi kazali przejść na kartę do innej sieci bo podobno inaczej się nie da. Kuriozum. Powiedziałem im, że jak już przejdę do tej innej sieci to tam zostanę. I tak też zrobiłem. Play chyba po 8 latach nie chciał dłużej moich trzech numerów to nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.