Skocz do zawartości

Ciekawe zakupy.


Janek przewodnik

Rekomendowane odpowiedzi

Po zasięgach widać, że kanał był bardzo potrzebny. 

 

To prawda i z jednej strony wielkie brawa dla autora. Nie budzi wątpliwości to, że na kręcenie, montaż i wrzucenie tego do sieci trzeba mieć sporo czasu. Ogólnie sporo czasu trzeba też mieć żeby tyle dłubać przy przyczepie. Mnie jednak męczy ton wypowiedzi mimo że autor wydaje się sympatyczny. Koleś często mało wie (widać że nawet nie pokusił się o przejrzenie netu w celu doedukowania się), nie ma doświadczenia praktycznie żadnego a daje rady innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To prawda i z jednej strony wielkie brawa dla autora. Nie budzi wątpliwości to, że na kręcenie, montaż i wrzucenie tego do sieci trzeba mieć sporo czasu. Ogólnie sporo czasu trzeba też mieć żeby tyle dłubać przy przyczepie. Mnie jednak męczy ton wypowiedzi mimo że autor wydaje się sympatyczny. Koleś często mało wie (widać że nawet nie pokusił się o przejrzenie netu w celu doedukowania się), nie ma doświadczenia praktycznie żadnego a daje rady innym.

Wiesz to dzięki temu jest ciekawsze. Do głowy by mi nie przyszło, że można robić to tak na około i mieć takie problemy. Tak na dobrą sprawę fajnie, że im się chce bo ja bym się zraził przy małych dzieciach zaczynać od wymiany tapicerki, a wyjeżdżać z niesprawną instalacją wodną, 5l wody z kranika jak przy namiocie ;)

 

Ciekawe kiedy rzucą to w cholerę ;) muszą pojechać na camping zobaczyć, że to wszystko może być o wiele prostsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam go że chce mu się to robić i często subskrybuje takie kanały.

Jednak to takie trochę dziwne.

Gość daje rady, a na postoju ma problem z tlekoczącym podstawkami pod podpory.

To trochę tak jak bym chciał robić bloga o remontach silników wiedząc z grubsza co to silnik a nie mając o tym w sumie pojęcia.

Podejście pozytywne ale powinien podkreślać, że to jego własne przemyślenia a nie zdobyta wiedza.

Potem na forum jest żal że kupiłem dobrą przyczepę a nic nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten miły człowiek z filmu zakupił specyfik o nazwie "Koncentrat do czyszczenia instalacji wodnej". Dobre to jest (nie pytam o walory smakowe :-))? Moje rurki są w środku pokryte czarnym nalotem. Co jakiś czas kawałek tego świństwa wylatuje kranem. Chciałbym cały układ wyczyścić. Macie jakieś doświadczenia z tym preparatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi szkoda takich ludzi , robią z siebie publicznie pośmiewisko, coś jak wioskowy głupek.

Haha musisz zostać recenzentem takich kanałów. Włącz kiedyś telewizor, ostatnio TVN był włączony jak biegałem na bieżni, masakra okolice godziny 17tej. Jakiś program, że mężowi podoba się sąsiadka :) ludzie uwielbiają żyć problemami innych.

 

Tu przynajmniej tematyka nas interesująca. Możemy też się lepiej poczuć pisząc mu w komentarzach, że jest głupi ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha musisz zostać recenzentem takich kanałów. Włącz kiedyś telewizor, ostatnio TVN był włączony jak biegałem na bieżni, masakra okolice godziny 17tej. Jakiś program, że mężowi podoba się sąsiadka :) ludzie uwielbiają żyć problemami innych.

 

Tu przynajmniej tematyka nas interesująca. Możemy też się lepiej poczuć pisząc mu w komentarzach, że jest głupi ;)

 

 staram się nie oglądać ogłupiaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chris nowy odcinek, poproszę o opinię ;)

 

 

fachowiec pełną gębą - nie działa, to podłączmy tak żeby działało - w dowolne miejsce bez przemyślenia tematu i bez zastanowienia się nad konsekwencjami 

 

żenujące jednym słowem , ale nie dziwi mnie takie coś , widuję identyczne zachowania przy naprawie praktycznie wszystkiego w cenie od 20 zł do miliona 

 

nie wspomnę już o oklejaniu wszystkiego izolacją jako panaceum na niechlujstwo i niechęć do poprawienia - podobno poprawiał/naprawiał tego pająka od zasilania przyczepy - to już wyższa sztuka żeby tak spaprać robotę 

 

nie podsyłaj więcej linków - mam ciekawsze sposoby zmarnowania 15 minut  :ee:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha będę wyłapywał rodzynki ;) ja nadal oglądam namiętnie.

Haha będę wyłapywał rodzynki ;) ja nadal oglądam namiętnie.

Ale wiele tej krytyki powinno iść w stronę sprzedawcy, mogliby ruszyć tyłki i trochę przejrzeć te przyczepy przed wydaniem początkującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.