Skocz do zawartości

Ciekawe zakupy.


Janek przewodnik

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe zakupy, profesjonalne oględziny ;-)

Zastanawiam się, czy autor filmu, filmów jest dziś jednym z nas

https://m.youtube.com/watch?v=JbQ6srRlZlw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciekawe zakupy, profesjonalne oględziny ;-)

Zastanawiam się, czy autor filmu, filmów jest dziś jednym z nas

O ile się nie zniechęcił po kupnie trupa z Wiórka. Bo że to trup za krocie to niemal pewne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka, obejrzałem większość jego Vlog'ów, napewno nie jest forumowiczem..

Polecam montowanie bagażnika na rowery vlog 47 lub pierwszy wyjazd z przyczepą vlog 41 masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki vlog to więcej szkody niż pożytku. Zobaczcie jak oni montują bagażnik na rowery. Trzyma się na styropianie. Oczywiście nie zabrakło i silikonu:

 

Poprawka, obejrzałem większość jego Vlog'ów, napewno nie jest forumowiczem..Polecam montowanie bagażnika na rowery vlog 47 lub pierwszy wyjazd z przyczepą vlog 41 masakra.
Ktoś w którymś filmie w komentarzach polecił mu nasze forum. Chłopak się nawet ucieszył , bo stwierdził, że może wreszcie się dowie co się robi ze ściekami z kasety Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem wszystkie odcinki... Mimo wszystko, bardzo pozytywni ludzie.
Tutaj zgoda :-) Chyba nikt nie twierdzi inaczej.Problemem jest jednak to, że inni ludzie mogą korzystać z takiego vloga i traktować go jako źródło wiedzy. A sporo jest tam pokazanych rzeczy, których robić się nie powinno. I o to tylko chodzi

 

Fajny vlog :) miło popatrzeć jak wchodzą w świat karawaningu. Bez tych obciążeń z nadmiarem wiedzy ;)
Każdy zaczynał i z pewnością każdy ma jakieś śmieszne początki wynikające z braku wiedzy. To żaden wstyd :lol: Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny vlog :) miło popatrzeć jak wchodzą w świat karawaningu. Bez tych obciążeń z nadmiarem wiedzy ;)

 

szkoda że robią z siebie publicznie głupków, ale widocznie mają parcie na szkło, i brak krytycznego podejścia do własnych wypocin 

 

do tego kupa bzdur  :oslabiony:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem że jeżeli reprezentuję coś swoim wizerunkiem to muszę mieć chociaż podstawową wiedzę w temacie.

Niestety myliłem się. Prześledziłem kilka  filmów tego Pana, ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że robią z siebie publicznie głupków, ale widocznie mają parcie na szkło, i brak krytycznego podejścia do własnych wypocin

 

do tego kupa bzdur :oslabiony:

Przesadzasz, mover poprawnie zainstalował. TV obejrzyj tam dopiero robią z siebie głupków za nasze pieniądze.

 

Pojadą na kemping to dowiedzą się od innych co trzeba poprawić. Fajnie oglądać jak zdobywają doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, mover poprawnie zainstalował. TV obejrzyj tam dopiero robią z siebie głupków za nasze pieniądze.

 

Pojadą na kemping to dowiedzą się od innych co trzeba poprawić. Fajnie oglądać jak zdobywają doświadczenia.

No naprawdę chyba nie oglądałeś jak podpinał butlę z gazem do przyczepy. Pełna butla i gość tnie szlifierką kątową kołnierz zamiast kupić butlę bez kołnierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę chyba nie oglądałeś jak podpinał butlę z gazem do przyczepy. Pełna butla i gość tnie szlifierką kątową kołnierz zamiast kupić butlę bez kołnierza.

Oglądałem, miał nowe butle kupione wcześniej bez gazu. Gdy pojedzie na pierwsze tankowanie tych butli dowie się, że istnieją takie bez kołnierza. Miał nową butlę to szkoda było jej nie użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.