Skocz do zawartości
aga7403

KNAUS Sudwind 495, Namiot Isabella DMC 1300 kg

Rekomendowane odpowiedzi

aga7403

Spójrzcie swoim wprawnym okiem, czy warto pojechać oglądać :). Będę wdzięczna za opinie :)

Opis sprzedającego:

Po wejściu do przyczepy po prawej stronie podkowa, po rozłożeniu
daje nam ogromne łóżko.

Na środku kuchnia w pełni wyposażona w lodówkę, kuchenkę,
zlew.

Na końcu łóżko małżeńskie z toaletą wraz z prysznicem.

Wyposażenie dodatkowe:
-TRUMA gazowa !!! Rozprowadzona po całej przyczepie

-Boiler na ciepła wodę gazowy !!! rzadko spotykane, 
podczas jazdy mamy ciepłą wodę do 10l.

-Zasilanie z akumulatora oraz prostownik.

-Namiot ISABELLA

-Antena tv

Dane techniczne
rok produkcji 1999 r.
Długość mieszkalna 5,00m
Dmc 1200 kg
Liczba osób 4-5

post-13856-0-70935000-1491230486_thumb.jpg

post-13856-0-57157300-1491230487_thumb.jpg

post-13856-0-85265100-1491230487_thumb.jpg

post-13856-0-43229400-1491230488_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
danielpoz

Ta przyczepa wydaje mi się znacznie starsza niż 99rok

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-sudwind-495-namiot-isabella-dmc-1300-kg-piekna-zadbana-namiot-isabella-boiler-gazowy-truma-10l-ID6yQ75D.html

Edytowane przez danielpoz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leon35

Jakie DMC ?. W opisie DMC 1200  a w tytule DMC 1300

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aga7403

Dzwoniłam i DMC 1300...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kristofer

Rocznik jest, jak najbardziej OK. Ta linia nadwozia, nawiasem mówiąc sprawdzona i trwała, była przynajmniej do 2004 r. "FL" polegał jedynie na różnym kształcie plastikowych dolnych listew, narożników i ew. tylnego zderzaka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aga7403

Dziękuję :). Przyczepa stoi w Poznaniu/Wysogotowie, to chyba jakiś komis, nie znalazłam nic o nim na forum, aczkolwiek kojarzy mi się chyba, że jednak gdzieś kiedyś w dyskusji ta nazwa się pojawiła... Może ktoś - cos słyszał? A może przy okazji mógłby na nią spojrzeć? Podoba nam się układ i jasne wnętrze, no i przede wszystkim większa od naszej hobbitki :)

Edytowane przez aga7403

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

Dziękuję :). Przyczepa stoi w Poznaniu/Wysogotowie, to chyba jakiś komis, nie znalazłam nic o nim na forum, aczkolwiek kojarzy mi się chyba, że jednak gdzieś kiedyś w dyskusji ta nazwa się pojawiła... Może ktoś - cos słyszał? A może przy okazji mógłby na nią spojrzeć? Podoba nam się układ i jasne wnętrze, no i przede wszystkim większa od naszej hobbitki :)

To daj linka do ogłoszenia. Komis w Wlkp oznacza czerwone światełko z tylu głowy. Nie chcę psuć zabawy ale nie znam tam polecanego sprzedawcy a za to kilku których należy omijać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gusia-s

To daj linka do ogłoszenia. Komis w Wlkp oznacza czerwone światełko z tylu głowy. Nie chcę psuć zabawy ale nie znam tam polecanego sprzedawcy a za to kilku których należy omijać.

Link do ogłoszenia zapodal danielpoz w 2 poście :)

Budka ma identyczny układ i rozmiar jak i dmc jak nasz Azur z 96, tylko u nas mebelki inny mają kolor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sander

Komis w Wysogotowie to powstająca dopiero filia auto-caravan Mścice.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aga7403

Jeszcze znalazłam taką: https://sklep.kampi.pl/pl/p/Hobby-Excellent-470-UF/4742 - coś ze zdjęć nie tak? Ona mi nawet bardziej pasuje niż ten Knaus :)  No i dziś jeszcze Kolega Domino7 wystawił na sprzedaż swoją i też bierzemy ją pod uwagę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
danielpoz

Rocznik jest, jak najbardziej OK. Ta linia nadwozia, nawiasem mówiąc sprawdzona i trwała, była przynajmniej do 2004 r. "FL" polegał jedynie na różnym kształcie plastikowych dolnych listew, narożników i ew. tylnego zderzaka.

Właśnie brak tych plastykowych dodatków mi jakoś nie pasował. Lampy z tyłu i kibelek starego typu. Parę dupereli  potrafią odmłodzić wizualnie budkę :)

Jeszcze znalazłam taką: https://sklep.kampi.pl/pl/p/Hobby-Excellent-470-UF/4742 - coś ze zdjęć nie tak? Ona mi nawet bardziej pasuje niż ten Knaus :)  No i dziś jeszcze Kolega Domino7 wystawił na sprzedaż swoją i też bierzemy ją pod uwagę :)

Buda Dominika jest naprawdę warta rozważenia ze względu na stan jak i rozsądną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AgaMar

Właśnie brak tych plastykowych dodatków mi jakoś nie pasował. Lampy z tyłu i kibelek starego typu. Parę dupereli  potrafią odmłodzić wizualnie budkę :)

Buda Dominika jest naprawdę warta rozważenia ze względu na stan jak i rozsądną cenę.

Dobrze Daniel prawi. Cena za tą budę jest w porządku bardzo i buda zacna!

Edytowane przez AgaMar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aga7403

jak wszystko dobrze pójdzie to w niedzielę obejrzymy budkę Dominika :)

ale mam jeszcze prośbę o zerknięcie na typy naszych znajomych, też szukają, a zieloni podobnie jak my ;) Ich ogranicza zdecydowanie DMC 1200

https://www.otomoto.pl/oferta/burstner-averso-465-ts-ID6yPlhb.html#f07c7bb13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Boas43

Bierz budę od forumowicza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartoszK