Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Przerobka lodowki absorbcyjnej na domowa

lodowka awaria przerobka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arecky69

Arecky69

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 191 postów
  • SkądWassenberg
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Sterckeman Starlett 390 CP
  • Holownik:Lancia Phedra 2,0 HDi 136 KM

Napisano 02 kwiecień 2017 - 08:12

Witam 

Robil ktos z Was przerobke meblowa z uwagi na wymiane lodowki absorbcyjnej na domowa ?

U mnie padla i tak mysle o takiej podmianie ale wiaze to sie z mala kombinacja bo mam nadkole.

Oczekuje na rady od osob ktore dokonywaly takich kombinachi

#2 wally1978

wally1978

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów
  • Telefon:608278999
  • SkądOława
  • Model:Beyerland vitesse 400ct
  • Holownik:Astra II 1.7dti

Napisano 02 kwiecień 2017 - 17:55

Zależy gdzie będziesz używał jak tylko na polu kempingowym czy stacjonarnie to tak możesz robić ale zwykła ''domowa'' jest sprężarkowa i nie bardzo jest przystosowana do jazdy w przyczepie - wstrząsy i tym samym podatna jest na uszkodzenia bardziej i jest też cięższa a absorbcyjna hula na 12v na gazie i  też 230v

#3 janm

janm

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 439 postów
  • SkądPolska Północna
  • Model:była N126EA/94 jest N126N/2003
  • Holownik:Opel Astra II i Citroen Xsara Picasso 1,8 Pb/LPG

Napisano 02 kwiecień 2017 - 19:16

Witam 

Robil ktos z Was przerobke meblowa z uwagi na wymiane lodowki absorbcyjnej na domowa ?

U mnie padla i tak mysle o takiej podmianie ale wiaze to sie z mala kombinacja bo mam nadkole.

Oczekuje na rady od osob ktore dokonywaly takich kombinachi

Nie kombinuj , napraw starą albo szukaj sprawnej absorbcyjnej ; przerabiałem temat z nową sprężarkową w Hiszpanii ( żeby było śmieszniej to była nówka sztuka właśnie produkcji Hiszpańskiej ) w wysokich temperaturach wywalało zabezpieczenie termiczne ; musiałem wystawić na zewnątrz i schładzać dodatkowym wentylatorem :(

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lodowka, awaria, przerobka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych