Skocz do zawartości

Kamczatka lipiec 2016


JolaR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jestem zaniepokojony. Robisz rzeczy, o których myślałem zawsze w kategoriach jako "nieosiągalne". Robisz "te" rzeczy w sposób naturalny i jakby bez większego wysiłku. W mojej głowie zaczynają się kłębić dziwne myśli. Jestem tym zaniepokojony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamczatka jest śliczna latem, ale polecam również zimom przy -45, wrażenia niesamowite. Za drogę autostopem pełen szacunek. Rozumiem że droga Litwa Lotwa, że względu na wizę białoruska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaniepokojony. Robisz rzeczy, o których myślałem zawsze w kategoriach jako "nieosiągalne". Robisz "te" rzeczy w sposób naturalny i jakby bez większego wysiłku. W mojej głowie zaczynają się kłębić dziwne myśli. Jestem tym zaniepokojony.

 

Niepokojenia dzisiaj ciąg dalszy ;) Niepokojenia, które - mam nadzieję - doprowadzi do wyrzucenia ze słownika słowa "nieosiągalne" w stosunku do marzeń i zamieni je na twórcze - JAK to zrobię? ;)

 

 

Kamczatka jest śliczna latem, ale polecam również zimom przy -45, wrażenia niesamowite. Za drogę autostopem pełen szacunek. Rozumiem że droga Litwa Lotwa, że względu na wizę białoruska?

Byłeś zimą? To chyba mocniejsze przeżycie ;)

A Litwa i Łotwa dokładnie z powodu białoruskiej wizy. Nie było na to czasu.

A Białoruś jest w planie, bo to piękny kraj i mili ludzie, jak twierdzą ci, co byli.

 

Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję za te miłe słowa, które kierujecie pod moim adresem, szczególnie, że zawsze mam poczucie winy, że za mało się udzielam... Nie nadążam za wszystkimi swoimi pomysłami, ha ha.

 

Odcinek moskiewski nareszcie gotowy! A potem to już tylko sam smak!

Kamczacki smak! 1f642.png :)

http://jolaryd.blogspot.com/2016/11/moskwa-w-dwa-dni.html

 

 

 

post-3270-0-47730200-1478203623_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zdjęć czy u mnie tylko wyskakuje błąd? :oslabiony:

Na blogu nie widać?

Mnie się wyświetlają, ale może coś źle udostępniłam? Bo teraz na tych zdjęciach google nie mogę się wyznać. Wolałam Picasę.

 

Czy innym też się nie wyświetlają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niepokojenia dzisiaj ciąg dalszy ;) Niepokojenia, które - mam nadzieję - doprowadzi do wyrzucenia ze słownika słowa "nieosiągalne" w stosunku do marzeń i zamieni je na twórcze - JAK to zrobię? ;)

 

 

Byłeś zimą? To chyba mocniejsze przeżycie ;)

A Litwa i Łotwa dokładnie z powodu białoruskiej wizy. Nie było na to czasu.

A Białoruś jest w planie, bo to piękny kraj i mili ludzie, jak twierdzą ci, co byli.

 

Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję za te miłe słowa, które kierujecie pod moim adresem, szczególnie, że zawsze mam poczucie winy, że za mało się udzielam... Nie nadążam za wszystkimi swoimi pomysłami, ha ha.

 

Odcinek moskiewski nareszcie gotowy! A potem to już tylko sam smak!

Kamczacki smak! 1f642.png :)

http://jolaryd.blogspot.com/2016/11/moskwa-w-dwa-dni.html

 

 

 

 

Hej

 

Miałem okazje być zimą - początek grudnia zarówno na Kamczatce i na Yuzhnym Sahalinie - wrażenia nie do opisania, ale jak ktoś to powiedział te klimaty trzeba kochać.

 

Co do Białorusi polecam - sporo zjezdziłem osobówką i ludzie naprawdę super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja, zdjęcia super. A Wy tak wszędzie z tą butlą i palnikiem? :]

Z niecierpliwością czekam na Kamczatkę   :tuptup:

Dzięki!

Tak, raczej wszędzie na dłuższe wyjazdy, wędrówki.

Ale bywa czasami, że bez.

 

 

Wszystko się wyświetla. Kapitalna relacja i pomysł wyprawy!!!

Dziękuję :)

Pierwsze wrażenia z Kamczatki już opublikowane 1F604.png?v=1.2.4

 

http://jolaryd.blogspot.com/2016/11/esso-kamczacki-kurort.html

post-3270-0-86310800-1478556926_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.