Skocz do zawartości

Brandysówka Wielkanoc 2016


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomek bardzo fajną  miejscówkę  wynalazłeś.Chętnie się tam wybiorę w maju lub czerwcu ,to się wtedy spotkamy.Ty widzę ,że masz tam rzut beretem ok. 25 km.Pozdrawiam :)

 

 Andrzej w zeszył roku też tam była forumowa Wielkanoc , nam niestety mimo tak wielkiej odległości nie udało się dojechać:-( . Miejmy nadzieje ,że pogoda w miarę dopisze .

 

MISIO wpadaj kiedy ci pasuje jak dojedziemy to będziemy czekać ,dwa lata temu na Wielkanoc do Siamoszyc dotarłeś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja i miejsce. Jeżeli zdążymy przygotować przyczepę a prognozy pogodowe będą niezłe to przyjedziemy.

U nas nie ma dzieci,  jest pies. Oczywiście zawsze z nami jeździ.


Weźmiemy rowery. Jest dużo tras rowerowych zarówno po lasach jak i asfalcie z niewielkim ruchem samochodowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myśle ze odwiedzimy to miejsce może w powrocie z Langoszy albo na tydzien w wakacje by spotkać tam znajome buźki

 

Jarek my w tym roku urlop od 4 lipca 3 tygodnie :-)

 

 

Ciekawa propozycja i miejsce. Jeżeli zdążymy przygotować przyczepę a prognozy pogodowe będą niezłe to przyjedziemy.

U nas nie ma dzieci,  jest pies. Oczywiście zawsze z nami jeździ.

Weźmiemy rowery. Jest dużo tras rowerowych zarówno po lasach jak i asfalcie z niewielkim ruchem samochodowym.

 

 

My też zabieramy rowery  :-) trzeba się rozruszać po przyjemnościach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISIO wpadaj kiedy ci pasuje jak dojedziemy to będziemy czekać ,dwa lata temu na Wielkanoc do Siamoszyc dotarłeś :-)

Staram się jeździć na jak największą ilość imprez :D

Nawet jak nie mam budki do spania...

 

A czy ktoś zostanie np do wtorku?

Bo zakwitł w głowie pomysł przyjazdu w poniedziałek i zostanie do wtorku o ile będę miał w czym spać :D

 

My rowerów jeszcze nie zabierzemy :(

To jeszcze nie ten czas z przygotowaniem sprzętu karawaningowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My sie piszemy :slina:  50/50 dokładnie damy znac w sobote po świeceniu jajeczek.Patrzyłem na pogode długoterminową ale jestem optymista i nie wierze w nia.Ma byc "OK" i tyle w temacie.Zakładam koła,pakuje butle,zapinam na haka  W razie czego za godzine jestem w domu  :].moje "syny" 4 i 6 lat juz sie nie moga doczekac.

Edytowane przez dzwonek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli nam się spocik Świąteczny robi :-) Ale to dobrze towarzystwo dobrze służy :-) i dzieciaki w grupie będą miały zajęcie :-)

Edytowane przez TomaszOlkusz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Tomku - już któryś raz jest okazja się spotkać i znowu nie będzie nam dane. Jak na złość pierwszy raz od kilku lat święta spędzamy poza Olkuszem. No chyba, że w poniedziałek wpadniemy na kawę bez ogonka. Moja przyczepa już rozgrzana do czerwoności i gdzieś by pojechała (mieliśmy w piątek w Bieszczady uderzyć, ale ja się pochorowałem).

 

PS. Jakby co, to miejsce dla Ciebie na parkingu czeka obok mojej budki - na ten rok ja wynegocjowałem 80 zł/msc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie spędzaliśmy świąt poza domem, ale żona coś wczoraj wspominała o wyjeździe na święta. Jak wróci z pracy, to pogadamy i wtedy się zobaczy. Miejsce wygląda super, jestem Tomku ciekawy, jak Ty wynajdujesz takie miejscówki.

Z wyrazami szacunku i może do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tarnowo Podgórne tfu..Kraków/Tarnów nie widzę cię na liście :slina:

Iruś... Brandysówka to super urokliwe miejsce na spotkanie, na pewno coś tam się jeszcze zorganizuje , ale cóż , w święta staram się odwiedzić rodzinkę- dopóki  jeszcze jest kogo! . Po drugie sprzęt jeszcze nie gotowy na wyjazdy... Po trzecie nie ma czasu ostatnio na nic.... :(   Czekam na wiosnę, niech się ona w końcu zacznie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.