Skocz do zawartości
mauritius2

opróżnianie toalety

Rekomendowane odpowiedzi

jacek00

Ja też używam niebieskiego Thetforda, do tego normalny papier toaletowy, a nie celuloza. Używam też papieru mokrego. Wszystko się rozpuszcza, a papier który nawet się nie zdarzy rozpuścić to i tak wyleci. Nic mi też nie śmierdzi. Płynu używam tak jak Thetford nakazuje, czyli 3l wody i do tego 120 ml płynu. Sam płyn wystarcza na bardzo długo więc nawet nie myślę o tym aby szukać oszczędności bo to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

Dokladnie, teraz jest swietna promocja w Goliacie chyba i 2,5 niebieskiego kosztuje okolo 55zl. Z papierem bywa roznie, w Hajduszoboszlo byla kratka w zlewni, nie wszystkim sie rozpuszczal... w zyciu tak szybko nie oproznialem kasety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maras

Ostatnio dzieciki mi przetestowaly papier nawilżany... taki z torebki foliowej i tez sie rozpuszcza. Tak ze nie ma tragedii.

Ja też używam niebieskiego Thetforda, do tego normalny papier toaletowy, a nie celuloza. Używam też papieru mokrego. Wszystko się rozpuszcza, a papier który nawet się nie zdarzy rozpuścić to i tak wyleci. Nic mi też nie śmierdzi. Płynu używam tak jak Thetford nakazuje, czyli 3l wody i do tego 120 ml płynu. Sam płyn wystarcza na bardzo długo więc nawet nie myślę o tym aby szukać oszczędności bo to nie ma sensu.

U mnie te mokre papiery z opakowań foliowych jakoś nie chciały się rozpuścić w płynie Thetford. Może za krótko pływały 2 -3 dni to max .

Napiszcie mi jakie używaliście , nazwa, fota  ew. link . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prusiak

U mnie te mokre papiery z opakowań foliowych jakoś nie chciały się rozpuścić w płynie Thetford. Może za krótko pływały 2 -3 dni to max .

Napiszcie mi jakie używaliście , nazwa, fota  ew. link .

Papier z Biedronki

post-68-0-49464000-1502782968_thumb.jpg

post-68-0-67199300-1502783023_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maras

Papier z Biedronki

Wielkie dzięki  :ok:   :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ed

W Gołuchowie (Zlot K.pl) znajomy widział jak facet opróżniał kasetę do pisuaru. I co ciekawe w swoim tumiwisizmie i szczerości przyznał, że nie zareagował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus

W Gołuchowie (Zlot K.pl) znajomy widział jak facet opróżniał kasetę do pisuaru. I co ciekawe w swoim tumiwisizmie i szczerości przyznał, że nie zareagował.

Pewnie miał sprawdzoną chemię ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mot

(...)  facet opróżniał kasetę do pisuaru (...)

- ja nakryłem Niemca-kretyna, który zrobił to samo, ale do "korytka" do opłukiwania nóg w umywalni. Opieprzony "na czym świat stoi" - uciekł. Ale i tak personel kempingu go dorwał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Ha...to i ja powiem.

Pod Krokwią dorwałem Szweda co tuż przed odjazdem zrzucał szarą pod siebie... Dobrze że stulił uszy bo byłem w stanie go skasować kluczem do podpór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

- ja nakryłem Niemca-kretyna, który zrobił to samo, ale do "korytka" do opłukiwania nóg w umywalni. Opieprzony "na czym świat stoi" - uciekł. Ale i tak personel kempingu go dorwał.

Ja rozumiem, że wylewać w takim miejscu szarą wodę, ale kasetę? Jeszcze nie spotkałem takiego idioty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mot

Ja rozumiem, że wylewać w takim miejscu szarą wodę, ale kasetę? Jeszcze nie spotkałem takiego idioty.

- niestety, to była kaseta od WC. Miejsce akcji - Cro, 5 lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Każdemu może się popieprzyć, ja lata temu jak byłem pierwszy raz z pierwszą budą zrobiłem to samo, wylałem kasetę do takiego ala bidetu do oplukiwania nóg po wyjściu z plaży. No cóż, przyjechał cebulak z PL co nie widział technologii do opróżniania kasety.... jeden niemiec też mnie tsk opieprzył że do końca pobytu udawałem że go nie widze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
automaciek

Niemca czy bidetu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Niemca czy bidetu?

Niemca :P

To było dobre 10 lat temu. Jak wiele tu opisanych rzeczy wynika typowo z chamstwa, to czasami jest to wynik niewiedzy, ale wtedy trzeba iść po sobie posprzątać a nie zostawić po sobie syf...

Edytowane przez jacekzoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KlAn

Nie polecam korzystać z toalety przy zamkniętym zaworze, właśnie walczę z konsekwencjami takiego działania. Efekt jest taki, że muszę zdemontować toaletę, szafkę z umywalką i cały brodzik i wszystko wyczyścić. Powodem była wypięta z zamka i minimalnie przesunięta kaseta, przez co nie dało się otworzyć zaworu.

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi