Skocz do zawartości
sankrystian

WĘGRY - kempingi przy basenach termalnych

Rekomendowane odpowiedzi

janus

Ja od tego czasu byłem już dwa razy, ale po sezonie. W czerwcu i lipcu i pewno w weekend ludzi liczy się już chyba w tysiącach wiec nie zawsze zapewne bywa papier w toalecie jednak, a i na "pracowitość" Węgrów trzeba brać poprawkę niestety.

Ogólnie czystość i wyposażenie satysfakcjonujące  :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66

........ mam prawa oczekiwać przyzwoitego standardu, czystego kibelka, czy muszli klozetowych w całości........

Niestety Bogacs marnie wypada sanitarne, plusem są piwniczki, zupa gulaszowa I bliskość innych atrakcji

Wysłane z mojego Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Niestety Bogacs marnie wypada sanitarne, plusem są piwniczki, zupa gulaszowa I bliskość innych atrakcji

Wysłane z mojego Tapatalka

Owszem, ma kilka plusów :-) Nigdy nie mówiłem, że jest inaczej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomii

A nie jest trochę tak że te ośrodki bardziej na zachód "statystycznie" wypadają lepiej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
elaola

A nie jest trochę tak że te ośrodki bardziej na zachód "statystycznie" wypadają lepiej? 

My w tym roku byliśmy na kilku kempingach na wschodzie i wszystkie były super. Wydaje mi się, 

że  roku na rok kempingi na Węgrzech wyglądają coraz lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Diana 176

My w tym roku byliśmy na kilku kempingach na wschodzie i wszystkie były super. Wydaje mi się, 

że  roku na rok kempingi na Węgrzech wyglądają coraz lepiej

Zgadzam się z Tobą Elu, wszystko jest o.k. naprawdę nie ma się czego czepiać. :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lucek26
Napisano (edytowane)
W dniu 29.11.2017 o 15:39, Tomii napisał:

Moim zdaniem tak nie jest.

Dla mnie liczy się przede wszystkim tzw. KLIMAT kempingu, jakość wody leczniczej, dostęp do basenów oraz infrastruktury kempingowej . Istotna jest także cena za pobyt, która

w zachodnich rejonach Węgier jest sporo wyższa. Bardzo ważne jest także otoczenie  wokół basenów i kempingu.  We wschodniej części  Węgier jest spora ilość fantastycznych 

zespołów basenowych, niestety nie ma przy nich kempingów.:biwak::przyczepa:

Ps. Generalnie wszędzie  jest coraz lepiej ,ale i znacznie drożej. ELA w pełni się  zgadzam z Twoja ocena . Podejmujemy próby oceny węgierskich kempingów a tak naprawdę i tak nasze polskie kempingi zdecydowanie gorzej wypadają od nich pod wieloma względami.

Edytowane przez Lucek26

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Diana 176

My w tym roku jedziemy na sprawdzony kemping w Karcagu. Jeszcze nie wiemy jaki termin " majowy " ( sprawy rodzinne" ) ale jedziemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi