Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Rejestracja przyczepki typu SAM

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#31 dawidknaus

dawidknaus

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Skądgdańsk
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Hobby prestige 555 TL
  • Holownik:dodge g&c 3.3awd

Napisano 16 luty 2014 - 14:34

rame zakupujesz z papierami,przekładasz bude i po kłopocie,na budzie nie masz żadnych numerów,więc niemasz problemu,a tabliczke znamionoową wybiją na diagnostyce

#32 Speedy

Speedy

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1131 postów
  • Model:samojezdny
  • Holownik:Coś na F

Napisano 16 luty 2014 - 14:43

Ale to zmienię markę i model budki przy okazji ( tzn DR vs oznaczenia na budzie)

#33 gafel

gafel

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 1 postów

Napisano 18 styczeń 2015 - 14:23

Witam

Kupiłem zarejestrowaną przyczepkę DMC 750, w dowodzie rej. i na przyczepce brak jakichkolwiek numerów.

Chciałbym ją przerejestrować na siebie, i mam pytanie co trzeba zrobić aby móc to zrobić ?

bartek

#34 strus251

strus251

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 postów
  • Telefon:daj znać na PW to prześlę :)
  • SkądŁódzki Wschodni
  • Model:Hobby 420
  • Holownik:Passat B5 FL - 130 KM, Pb

Napisano 18 styczeń 2015 - 14:28

iść do wydziału komunikacji. Skoro jezt zarejestrowana i ma tablice rejestracyjne to na jakiejś podstawie to uczynili i w tym WK będą mieli wszystkie kwity.

Ale na cepce (pewnie na ramie) jest jakiś VIN wybity przez diagnostę. W Dowodzie na prawdę nie ma żadnego nr VIN podanego?

#35 lukpyr

lukpyr

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 370 postów
  • Telefon:607534838
  • SkądTARNÓW
  • Model:KNAUS SUDWIND
  • Holownik:RENAULT SCENIC

Napisano 19 styczeń 2015 - 08:11

Witam
Kupiłem zarejestrowaną przyczepkę DMC 750, w dowodzie rej. i na przyczepce brak jakichkolwiek numerów.
Chciałbym ją przerejestrować na siebie, i mam pytanie co trzeba zrobić aby móc to zrobić ?

bartek

Zobacz dokładnie w dowodzie rejestracyjnym musi być numer VIN w tym wypadku numer identyfikacyjny. Nie ma.opcji aby urząd wydał dowód bez wpisu numeru Daj może scan tego DR. Co do przyczeki szukaj z prawej strony lub na dyszlu

Niech Moc Będzie z Wami.

Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,odwagę do zmiany rzeczy, które zmienić mogę, i mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj w*****li

#36 robisum1

robisum1

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów
  • SkądWyszkow
  • Sprzęt:Namiot
  • Holownik:Pontiac Trans Sport V6 3.8 175KM

Napisano 19 styczeń 2015 - 12:15

Panowie czyli  nie mozna zarejestrować ( jest to nie oplacalne )przyczepki typu SAM .Nie sledzilem tematu a chce zrobić taka pod ponton .Mam gdzie trzymać taki zestaw a nie chce mi sie za każdym razem pompować i składać go nad woda .wole ten czas wykorzystać na machanie wędką .

#37 Krzysztof57

Krzysztof57

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 577 postów
  • Skądświętokrzyskie
  • Model:Wilk 540 de Luxe 1993
  • Holownik:MB 290TD 1996

Napisano 19 styczeń 2015 - 16:05

Witam

bartek

Być może przyczepa którą kupiłeś nie ma nic wspólnego z przyczepą dla której wydano dowód rejestracyjny.

"Umysł jest jak parasol. Działa kiedy jest otwarty" - Frank Zappa.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych