Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witus

Żona to nauczyciel z tego co widzę koniec roku to 28 czerwca. Masakra jakaś :( wynika z tegi, że 28 będę wyjeżdżał ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ufolz

Witus - moja ma jeszcze w pierwszy poniedziałek lipca radę podsumowywującą czy jak to się tam zwie wiec ruszamy po 5 Lipca (takie są plany)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus

A fakt piszę to bez konsultacji więc najprawdopodobniej będzie tak jak mówisz ! Ale ten rejon Chorwacji tak oblegany nie jest więc nie mam stresu. W końcu to daleko prawie jak do Grecji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KiM

To może zlot "poszkodowanych" mężów nauczycielek zrobimy w tamtym regionie ale może jakoś po 5 Lipca ( u nas jeszcze przyjęcie do gimnazjum córci)

Masakra x2

Spokojnych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus

Przechodziłem to w zeszłym roku. Wynierzcie gimnazjum językowe z egzaminem wstępnym. Egzaminy są wcześniej więc jeden problem odpada ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ufolz

możemy..- my docelowo Grecja.. ale 200km nadrobić aby spotkać bezcenne.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus

Ufolz Ty z Chorwacji (przez) jedziesz do Grecji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ufolz

jeszcze nie wiemy.. :( planujemy różne warianty trasy i czytamy relacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus
:) jak znajdziesz tani prom z Dubrovnika to ja chętnie ;) jakoś tak Grecję wspominam bardziej klimatycznie ;) najchętniej to bym pofotografował coś w Chorwacji a pobyczył się w Grecji .. Tylko prowadzić mi się tak daleko nie chce !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KiM

Językowe raczej odpada/ z angielskiego lepiej jak 4 na pewno nie będzie ( taki nauczyciel):zlo:. Jak się z terminem dogadamy, to miejsce dla nas jakby obojętne

( południowa chorwacja, czarnogóra, czy grecja) ale chorwacja z grecją to trochę dużo jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ufolz

wybrzeżem dojazd do Grecji - lądem powrót przez Serbię :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus

... chyba nie będę się rozdrabniał brakuje mi kawałka od Subrownika do Makarskiej ... Te rejony muszę odchaczyć, Hvar też kusi !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mafik

nie no trochę muszę się znowu czepić :] dla mnie i wielu z małymi dziećmi lub bez dzieci - czerwiec to świetny okres jednak wakacyjny :] A temat w sumie mówi o całym roku 2013 :] ale nadal na Bałkanach.

No nie bardzo o całym roku 2013, ale o okresie Wakacyjnym :P

Wiele informacji o podróżach do Chorwacji, a szczególnie fotorelacje warto podglądać na www.cro.pl - z resztą wielu z k.pl ma tam swoje konta :]

Bede sie zapoznawal, ale tam w wiekszosci sa sponsorowane artykuly :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mafik

Ogólnie widze, ze watek rozwinął się podczas mojej nieobecności na formu - az sie tego nie spodziewałem :)

Termin: u nas wyklarowany, poniewaz lepsza polowa musi zrobic pensje przed wyjazdem (o ile bedzie pracowala do tego czasu), to wyjazd okolo 26-28 czerwca jest dla nas dopiero realny, powrot po okolo 3 tygodniach (maks 21 lipca).

Trasa: kompletnie dla nas nie znana poki co - licze na bardziej doswiadczonych forumowiczow, odleglosc nie ma az tak duzego znaczenia - wprawiony jestem w dlugich i meczocych podrozach - domek bedzie na haku, wiec mozna zawsze sie zatrzymac i przespac...

Czekam jak dalej sie rozwinie watek...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lucek26

Planując daleki wyjazd nie zapominajcie o kosztach podróży, paliwo ,winietki itp..:przyczepa: Koszty podróży przy wyjazdach do dwóch tygodni często stanowią od 40 do 50 % wszystkich wydatków wakacyjnych. Przy wyjeździe do Chorwacji z południa Polski można przejechać 2000 km np. na Istrię lub nawet 3000 w okolice Peljesaca.

Dlatego warto przemyśleć rejon podróży bliższy (ISTRIA) nawet za cenę droższych kempingów.:biwak:Moim zdaniem kempingi na Istrii są lepiej położone i znacznie lepsze niż w innych rejonach Chorwacji poza malutkimi wyjątkami ???.

UWAGA; moje podpowiedzi nie dotyczą tych z WAS , którym jest wszystko jedno ile kasy wydadzą na WOJAZE z przyczepą, i tych dla których południowa DALMACJA jest najpiękniejsza .:serce:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi