Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A fakt piszę to bez konsultacji więc najprawdopodobniej będzie tak jak mówisz ! Ale ten rejon Chorwacji tak oblegany nie jest więc nie mam stresu. W końcu to daleko prawie jak do Grecji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zlot "poszkodowanych" mężów nauczycielek zrobimy w tamtym regionie ale może jakoś po 5 Lipca ( u nas jeszcze przyjęcie do gimnazjum córci)

 

Masakra x2

 

Spokojnych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) jak znajdziesz tani prom z Dubrovnika to ja chętnie ;) jakoś tak Grecję wspominam bardziej klimatycznie ;) najchętniej to bym pofotografował coś w Chorwacji a pobyczył się w Grecji .. Tylko prowadzić mi się tak daleko nie chce !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Językowe raczej odpada/ z angielskiego lepiej jak 4 na pewno nie będzie ( taki nauczyciel):zlo:. Jak się z terminem dogadamy, to miejsce dla nas jakby obojętne

( południowa chorwacja, czarnogóra, czy grecja) ale chorwacja z grecją to trochę dużo jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no trochę muszę się znowu czepić :] dla mnie i wielu z małymi dziećmi lub bez dzieci - czerwiec to świetny okres jednak wakacyjny :] A temat w sumie mówi o całym roku 2013 :] ale nadal na Bałkanach.

 

No nie bardzo o całym roku 2013, ale o okresie Wakacyjnym :P

 

 

Wiele informacji o podróżach do Chorwacji, a szczególnie fotorelacje warto podglądać na www.cro.pl - z resztą wielu z k.pl ma tam swoje konta :]

 

 

Bede sie zapoznawal, ale tam w wiekszosci sa sponsorowane artykuly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie widze, ze watek rozwinął się podczas mojej nieobecności na formu - az sie tego nie spodziewałem :)

 

Termin: u nas wyklarowany, poniewaz lepsza polowa musi zrobic pensje przed wyjazdem (o ile bedzie pracowala do tego czasu), to wyjazd okolo 26-28 czerwca jest dla nas dopiero realny, powrot po okolo 3 tygodniach (maks 21 lipca).

Trasa: kompletnie dla nas nie znana poki co - licze na bardziej doswiadczonych forumowiczow, odleglosc nie ma az tak duzego znaczenia - wprawiony jestem w dlugich i meczocych podrozach - domek bedzie na haku, wiec mozna zawsze sie zatrzymac i przespac...

 

Czekam jak dalej sie rozwinie watek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planując daleki wyjazd nie zapominajcie o kosztach podróży, paliwo ,winietki itp..:przyczepa: Koszty podróży przy wyjazdach do dwóch tygodni często stanowią od 40 do 50 % wszystkich wydatków wakacyjnych. Przy wyjeździe do Chorwacji z południa Polski można przejechać 2000 km np. na Istrię lub nawet 3000 w okolice Peljesaca.

Dlatego warto przemyśleć rejon podróży bliższy (ISTRIA) nawet za cenę droższych kempingów.:biwak:Moim zdaniem kempingi na Istrii są lepiej położone i znacznie lepsze niż w innych rejonach Chorwacji poza malutkimi wyjątkami ???.

 

UWAGA; moje podpowiedzi nie dotyczą tych z WAS , którym jest wszystko jedno ile kasy wydadzą na WOJAZE z przyczepą, i tych dla których południowa DALMACJA jest najpiękniejsza .:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.