Skocz do zawartości
zielony1974

Przyczepki TABBERT

Rekomendowane odpowiedzi

Rmigo

To z katalogu 1997/1998.

Ryszard

post-8722-0-18933700-1329012419_thumb.jpg

post-8722-0-99623200-1329012607_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekwwa

Dzięki za wyjaśnienia i fotki.

Zielony, pisałeś o tych kratkach. Mógłbyś jakieś foto wrzucić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zielony1974

Dzięki za wyjaśnienia i fotki.

Zielony, pisałeś o tych kratkach. Mógłbyś jakieś foto wrzucić ?

Jacek jak bede w cepce to zrobie fotki moze nawet jutro postaram sie ale nie obiecuje :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zielony1974

Jacek mnie chodzilo o te kratki ponizej fotki

okno dachowe pierwsze post-8274-0-47480200-1329134949_thumb.jpg post-8274-0-67031900-1329134999_thumb.jpg

okno dachowe drugie post-8274-0-56282500-1329135091_thumb.jpg post-8274-0-41722700-1329135522_thumb.jpg post-8274-0-67048200-1329135260_thumb.jpg

mnie sie wydaje zeby nie dochodzilo do skraplywania sie pary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zielony1974

Jacku czy o te kratki ci chodzilo?

post-8274-0-53418400-1329141315_thumb.jpg

post-8274-0-89476700-1329141434_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekwwa

Jacku czy o te kratki ci chodzilo?

Dokładnie o te.

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rmigo

W temacie Tabbert nie ma co pisać jak widze.

Przyczepa doskonała to i temat sam się zamyka.

To żart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
anka75

Witam jestem nowa na forum :) pozdrawiam:) Jestem szczęśliwą posiadaczką Tabberta i cóż mogę powiedzieć po prostu cudo:):winner:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oSa

Witam też jestem od niedawna posiadaczem Tabbert'a i powiem wam ze jestem z tej przyczepy Mega zadowolony, Kiedyś była Adria potem jakiś wynalazek rodem z NRD na kółkach od Wartburga potem KIP a teraz Luxus Luxus Luxus nic dodać nic ująć

Pozdro dla "Taberciarzy" i do zobaczenia na drodze

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez oSa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr

Ja pierdziu toż to wagon z Orient Express a nie przyczepka. :ok: :ok: :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Janusz110

Też chcę dołączyć do grona mercedesów wśród przyczep,też jestem szczęśliwym posiadaczem Tabberta 505 (w tej chwili w renowacj ,nie mylić z remontem) i nie widzę innej,chyba najbliższa nam to Hobby.Na hasło że sprzedam to żona nie odzywa się do mnie z tydzień,tak się podoba.

na fotce merc+ holownik

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wydra

Ja nie mam Tabberta ale mam nadzieję, że uda nam się go kupić.

Ale zacznę od począdku:

Jak do tej pory byliśmy w posiadaniu fendt topas. Wystawiliśmy go na sprzedaż, bo koniecznie chcemy przyczepę z piętrowym łóżkiem.

No i tak: wczasy zamówione, przedpłacone i przyczepa dwa dni temu sprzedana!

Pojeździliśmy trochę już wcześniej i naszym faworytem był Hobby ale do dzisiaj...

Własnie dzisiaj byliśmy salonie z kampingami i normalnie oboje  zakochaliśmy się w Tabbercie.

No fakt, jest drogi ale jest cudowny!

Teraz muszę poszperać trochę w internecie może znajdziemy coś używanego a jak nie, to raczej trzeba będzie uśmiechnąć się do banku i kupić to cudo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pasjonat

No cóż  . Tabberty zawsze przodowały w luksusach. Majestatyczne długie salonki na dwóch ,a nawet na jednej osi z ponad 5m wnętrza , obowiązkowo z łazienką. Ach...........Moje niedoścignione marzenie.  :slina:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wydra

OJ nie kolego. Już nie wszystkie mają łazienki.

Zaczęli wersje bez łazienek specjalnie dla cyganów, bo kupowali i kazali zdemontować łazienkę.

Tak jakoś niektórzy cyganie mają, że podobno nie korzysta się z toalety tam gzie się śpi albo kobiety nie korzystają wspólnie z łazienki z mężczyznami. No ale tak jak napisałam: PODOBNO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pasjonat

Owszem, mogło tak być  gdyż  wiele modeli było produkowanych w 2 wersjach . Uboższej i wypasionej  i dość  szybko zaczęto produkować wersję  na zamówienie , gdzie klient odwiedzając przedstawiciela  mógł wyposażyć swą  przyszłą  przyczepkę dowolnie konfigurując wnętrze układając mebelki w makiecie .Dla tej firmy nie było rzeczy niemożliwych. 

Alfred Tabbert potrafił upchać łazienkę  z wc w takim seryjnym maluchu jak Herzog 400 czy Markgraf 330 (porównywalne gabarytowo z naszą N126.)  już na początku lat sześćdziesiątych. Markgraf 330 była jedną  z takich dwuwersjowych  produkcji, z kibelkiem lub bez. Podobnie tyczyło się także w kwestii samych mebli . Zanim masowo Tabbert wprowadził meble "na wysoki połysk" czyli laminowanych  była to opcja do wyboru w wersji droższej. Przy czym wszystkie konkurencyjne firmy jeszcze przez wiele lat laminatu nie stosowały jaki i wielu innych nowatorskich rozwiązań przykładowo wewnętrznej instalacji na  12v . 

Edytowane przez pasjonat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi