Skocz do zawartości

czy ktoś montował toaletę thetford C-200 S


Rafal_K

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy, potrzebuję zamontować w swojej budce toaletęthetford C-200 S, nigdy wcześniej tego nie robiłem i zastanawiam się czy zlecićto serwisowi czy brać się za to samemu. jak do tej pory to właściwie robięwszystko przy budce sam ale nie wiem czy sobie poradzę z kibelkiem, jeśli ktośz was montował już coś podobnego to proszę o info na co zwrócić uwagę i najakie trudności mogę napotkać przy montażu. dysponuję tylko ogólną instrukcjątoalety ale o montażu nie ma tam ani słowa. z góry dziękuję za informacje.

ps. przeleciałem tematy przy pomocy wyszukiwarki, ale nie znalazłem informacjina temat montażu ale jeśli coś przeoczyłem to proszę o linki do podobnychtematów.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie mam toaletę bez zbiornika i podpinaną do instalacji już istniejącej a właściwie chodzi mi o to jak wyciąć drzwiczki pod kasetę. myślałem że może ktoś już montował taką kasetę i ma jakieś z tym doświadczenie. chodzi mi o to czy jest to jakiś problem czy spokojnie mogę się tym zająć. co zrobić jak trafię na stelaż czy wzmacniać obok czy omijać itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście - nie brałem się za wycinanie. Wycinał mi dwie dziury Arkadarka i jedną Andrewa. Ale Koledzy wycinali. Zarówno w dachu (np Topmirex) jak i w ścianach. Różne rzeczy robiłem w przyczepie, ale nie podjąłbym się ingerencji w poszycie. Chyba warto zapytać ile by coś takiego kosztowało gdzieś blisko, ew. u Andrzeja (Andrewa1) a dopiero potem zastanawiać się, czy warto samemu się męczyć. W końcu czas to też pieniądz. Ja zostawiłem u Andrewy budkę, sam zwiedziłem Olsztyn k/Częstochowy. Można też Częstochowę lub okolicę. w tym czasie dziurka została wycięta i daszek (nawet dwa) zamontowany. Drugi raz zrobię podobnie (jeszcze jeden luk bagażowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, potrzebuję zamontować w swojej budce toaletęthetford C-200 S, nigdy wcześniej tego nie robiłem i zastanawiam się czy zlecićto serwisowi czy brać się za to samemu. jak do tej pory to właściwie robięwszystko przy budce sam ale nie wiem czy sobie poradzę z kibelkiem, jeśli ktośz was montował już coś podobnego to proszę o info na co zwrócić uwagę i najakie trudności mogę napotkać przy montażu. dysponuję tylko ogólną instrukcjątoalety ale o montażu nie ma tam ani słowa. z góry dziękuję za informacje.

ps. przeleciałem tematy przy pomocy wyszukiwarki, ale nie znalazłem informacjina temat montażu ale jeśli coś przeoczyłem to proszę o linki do podobnychtematów.

 

Rafał a czy na pewno aż tak jest Ci ten kibelek niezbędny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał a czy na pewno aż tak jest Ci ten kibelek niezbędny?

 

powiem tak, właściwie to mam kibelek ale przenośny i nie wyobrażam sobie go nie mieć ale przy opróżnianiu muszę go wyjąć z pod prysznica raz zdarzyło mi się że przez odpowietrznik troche mi wyciekło zarówno pod prysznicem jak ni na dywanik w przyczepie. nic wielkiego się nie stało ale było czuć przez jakiś czas. dodam że nie należę do najmniejszych osób i po prostu jest to problem. jak widzę kolegów którzy tylko klape otworzą i mają wszystko wyjęte to mi aż się nie chce tego opróżniać. stąd powstał pomysł montarzu kibelka a że pasuje tylko obrotowy więc taki mam do zamontowania.

 

jeśli chodzi o montaż to najbliższy serwis jest ok 70km. w nowym sączu i rozważam skorzystanie z ich pomocy. ale jak na razie to próbuję się rozeznać w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.