Skocz do zawartości

Mikołajki 2


AdamH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i chyba wszystkie znaki na ziemi wskazują że jednak się Wami spotkam . Pogoda jak do tej pory jest super , zapał wyjazdu też jest !

Z wyjazdy do Wieliczki nie skorzystam , gdyż niedawno byłem .

Pamiętając Janusza namiary z pierwszego spotkani , pewnie dojadę do celu .

Oby tylko znowu nie jechać koło balona ..........................:klnie:

no nic , coś wymyślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu przyjedz do skały a dalej cię poprowadzimy :pub:

 

No fajnie tylko w końcu ja nie wiem czy Twoja załoga jedzie czy nie !!!!!!!! . A jadąc do Krakowa muszę być ale obok Skały . Trasa Nowe Brzesko - Kraków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wersja z busem odpadła. Chętnych jest za mało. Odmówię go dzisiaj. I zamek i kopalnia nie wymagają potwierdzenia zgłoszenia. Ile nas będzie, to będzie.

Właściciel pola obok naszego miejsca postawił przenośny kibelek!!!!!!!

Pozdrawiam AH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my zgłaszamy swój przyjazd niestety tylko na jedną dobę piatek-sobota 2+2 (?) Dominika

 

rozumiem, że koszt pobytu ostatecznie będzie rozstrzygnięty na miejscu w zalezności od ilości przyczep. Mam pytanko czy będzie cos dla dzieciaków w sensie zabaw czy cos podobnego?

Edytowane przez marko75 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sie komuś pomysł spodoba, ale może moglibyśmy zrobić mikołajki dzieciaczkom na miejscu, byc może będe miała chociaz częściowy strój mikołaja /okaże się jutro/ myślę, że dla dzieci tez byłaby to jakas atrakcja, a prezent każdy rodzic zabrałby ze sobą lub możnaby zrobić małe paczuszki ze słodyczami tylko tu problem, bo nie wiemy ile dzieci i w jakim wieku zaznaczam, że tylko luźna propozycja. Pomysł sie zrodził jak czytałam relacje z poprzednich różnych zlotów, poza tym jakby dorosły dostał rózge lub cukierka od mikołaja tez by fajnie było. Pozdrawiam Dominika

 

A jak będzie z prądem ryczałt czy licznik i od której będzie można przyjechać, bo my mamy w planie, że mąż przyjedzie wcześniej, bo ma wolne,nagrzeje, przygotuje wszystko :yay: a my dojedziemy na gotowe koło 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będziemy mieć trójnóg z rusztem. Ponieważ ruszt będzie nam koniecznie potrzebny, to może ktoś przywiezie jakikolwiek inny????? Bardzo o to proszę.

Do zobaczenia

AdamH :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa no to rano startujemy z kolegą Rafałem,mam nadzieję że nie ma tam jakiegoś szlabanu na wale zamykanego na kłódkę? czas to pieniądz a zanim upiłuję taką kłódkę to będzie 10.00.. Mamy stanąć na asfalcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa no to rano startujemy z kolegą Rafałem,mam nadzieję że nie ma tam jakiegoś szlabanu na wale zamykanego na kłódkę? czas to pieniądz a zanim upiłuję taką kłódkę to będzie 10.00.. Mamy stanąć na asfalcie?

 

No szlaban to jest ! . Może dla Kolegi Meserta otworzą i dywan rozścielą . No oczywiście czerwony laughing2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szlaban to jest ! . Może dla Kolegi Meserta otworzą i dywan rozścielą . No oczywiście czerwony laughing2.gif

 

Coś czuję że będzie topienie Marzanny -bez dywanu. Heniek , nie bierz się za opowiadanie dowcipów , tylko ciśnij tam po gazie. W zasadzie to już powinieneś być w trasie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.