Jump to content

ogranicznik - mocowanie półki podczas podróży.

ufolz
 Share

Recommended Posts

Witajcie. Prace nad udoskonalaniem Buerstnera trwają - już zamocowałem piękną półeczkę pod telewizor ale po złożeniu chciałbym ją umocować do góry tak jak to miało miejsce w angielce. Objeździłem wszystkie Castoramy, Obi, Praktikery i jak tylko pokazuje im to zdjęcie robią wielkie oczy i ruszaja ramionami :niewiem:.

Czy wiecie gdzie takie coś można kupić albo podobne? tylko nie mówcie mi że wpcarawans.pl bo oszaleje.. nie chce tutaj przeklinać ale odbierają od święta a jak złożyłem zamówienie to 3tydzień czekam na ten kawałek plastiku bo powiedzieli że mają i wyślą.. brak mi słów do nich.

po podniesieniu półki aby pozostała w pozycji pionowej.

Chodzi mi o ten malutki element co jest w kółeczku wskazany strzałką.. - czym to zastąpić..

post-5064-0-69851600-1318617128_thumb.jpg

Tu mogła by pasować zwykła zasuwka ( delikatna, z okrągłym trzpieniem) montujesz ją od spodu półki, a jej zaczep na ścianę. Mam tak zabezpieczone łóżko piętrowe i działa. Jak chcesz mogę pstryknąć fotkę.

Zobacz w listewce na Kasprzaka przed MAKRO jadąc od Legionów po lewej stronie lub na Elektronowej jest tam duża hurtownia z klamotami do mebli

A może do półki przyczep blaszkę a do ściany magnes , taki jak w szafkach , może dwa magnesy ÔÇŽ i będziesz miał sprawę rozwiązaną ÔÇŽ:niewiem:

wow. ale propozycji i na żadne ja nie wpadłem :sciana:

piotrekbb poproszę o tę fotkę.. :)

Dzisiaj w południe wyprawa z wskazaniami i wskazówkami Waszymi.. zobaczymy czy znowu nie będą patrzeć jak na UFO :palacz:.

Fotke ? Nie ma takiej ,jedź do sklepu a akcesoriami meblowymi i znajdziesz,to taka ścięta zasuwka jak w klamce tylko mniejsza.

Magnes to niezbyt dobry pomysł chyba,że naprawde mocny neodym.

byłem na Kasprzaka - ale tam jest Sobieradek i jak pokazałem mu zdjęcie o co mi chodzi to oprócz tego że facet był niesamowicie niemily to stwierdził sokoro to jest do przyczepy to niech pan szuka u producentów przyczep. jeżeli chciałem mu wytłumaczyć że nie chce oryginału tylko zamiennik to powiedział że on nie ma czasu na pierdoły i wymyślanie. Dla mnie sklep powinien dostać :czerwona:

Edited by ufolz (see edit history)

witam

do tego celu wystarczy zwykla zasuwka meblowa , mozna ja kupic w sklepach z okuciami lub artykulami metalowymi

takie cos spokojnie to utrzyma

pozdrawiam

Edited by radwan (see edit history)

• 1 year later...

Czy ktoś widział drugi element wchodzący do takiego zaczepu przykręconego do ściany? Ma to podpierać opuszczaną półkę, która wtedy jest podstawą łóżka piętrowego.

post-3622-0-17485600-1372279665_thumb.jpg

post-3622-0-17427200-1372279726_thumb.jpg