Skocz do zawartości
KarawaningPl

Brynek - Kemping Brzeźnica

Rekomendowane odpowiedzi

Miodzio

Kemping w najbliższej okolicy Śląska. Doskonały na krótkie wypady z dziećmi. Ośrodek posiada basen dla dorosłych i brodzik dla dzieci.Dla dzieci dosyć duży plac zabaw dobrze wyposażony. Znakomity dojazd drogą nr 11 (Bytom - Poznań), około 15 km za Tarnowskimi Górami. Położony nad zalewem, więc wędkarze znajdą tutaj wspaniałe pole do popisu. Toalety w miarę przyzwoite.

Na hasło karawaning.pl specjalna cena u gospodarza obiektu. Na terenie ośrodka odbywają się czasami zloty kół karawaningowych z pobliskich miast. Ogólnie na kempingu cisza i spokój, jest do wynajęcia dosyć duża wiata z paleniskiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
arkadii

Witam zdecydowane polecam bardzo fajna obsługa ratownicy pilnujący kąpiących się ludzi , niedaleko tarnowskie góry, aqua park , kopalnia srebra w Tarnowskich Górach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bohdan125

Potwierdzam

Na kemping mam 30 km

Szału nie ma ale na krótki wypad jest ok

Od kilku lat ten sam gospodarz bardzo życzliwy i zaradny

Kamping kosztuje grosze

Spokój i cisza

W zeszłym roku była spuszcza woda z jeziorka wycinanie traw i remont zapory więc teraz będzie pewnie tylko lepiej

Na krótki czas polecam

( basen czynny od 9.00 do 20.00)

Kiedyś gdy śmiałem z namiotem to pamiętam że będąc na polu płaciłem mniej niż gdybyśmy wykupywali bilety wstępu na basen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moro

A ja na tym kempingu bywam ostatnio często bo stoi tam przyczepa rodziców.... Jeżeli ktoś zainwestowałby w nowe sanitariaty to bardzo fajny ośrodek z basenem byłby w tej części Śląska

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bohdan125

A ja na tym kempingu bywam ostatnio często bo stoi tam przyczepa rodziców.... Jeżeli ktoś zainwestowałby w nowe sanitariaty to bardzo fajny ośrodek z basenem byłby w tej części Śląska

tak z ciekawości ile kosztuje oplata roczna ( nie żebym nie miał gdzie  kempingu trzymać ale mam bardzo nie ustawny plac- wiec jak rozkradam basen dzieciom to kempingiem juz nie wyjadę ) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moro

Poszła wiadomość na priv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pilus89

był ktoś już w tym roku?? baseny już czynne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stu

Wróciłem godzinę temu.. Duży basen będzie czynny od 1-go lipca, bo wtedy będzie ratownik. W brodziku woda jest. Kawiarnia ma nowego właściciela, ale będzie czynna codziennie też od przyszłego tygodnia. Ludzi mało. Cisza i spokój :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pilus89

Wielkie dzięki. Na weekend chyba tam zawitam

Wysłane z mojego HAMMER_ENERGY przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

Dajcie znać jak tam jest w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dreamcometrue

Obiekt na zewnątrz zadbany, dużo ludzi przychodzi tu wypocząć. I tym przyciągają. Miejsce ładne, niedaleko od miast a można się poczuć jak na wakacjach. Jednak jeśli ktoś chce tam pomieszkać chwilę w domkach- odradzam! W środku jest strasznie-zresztą myślę, że specjalnie na swojej stronie nie zamieścili zdjęć wnętrza domków. Stare farby,odłażące gumolity z lat 90', łóżka które się rozwalają, a w łazienkach jest tak obrzydliwie, że nikt nie próbował się kąpać.Wygląda to jak melina tylko do picia jednym zdaniem. Pan prezes ośrodka zwraca tylko uwagę by na zewnątrz było krystalicznie i opieprza za cokolwiek, natomiast oferuje ludziom takie warunki w domkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pilus89

Jak dla mnie super, jestem pierwszym ale na pewno nie ostatni raz . Mały minus to toalety.Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Wysłane z mojego HAMMER_ENERGY przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi