Skocz do zawartości

III zlot Listopadowy - Święto Niepodległości Sandomierz


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Coś pusto?

 

 

 

wcale nie pusto wręcz przeciwnie, jest nas tu :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,

byłem - sprawdziłem. Ekipa fajnie się bawi. Pozdrawiam wszystkich uczestników! Dzięki za wspólne kilka godzin i wspólne śpiewanie :-)

Jaworkowej - dzięki za kawkę!

Mirek - sprzęt super! Sprawdzony i zaakceptowany ;-)

Ja bez przygód dotarłem już do domciu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już w domciu.

Dzięki za spotkanie, za nakarmienie i gorącą herbatkę, za dobre słowa, za miłe śpiewanie, rozmowy, cudowne pożegnanie i w ogóle za to, że jesteście. Warto było 3h jechać (w obie strony), by trzy godziny być z Wami. Zazdroszczę takiej atmosfery i super zabawy.

Fajnie, że BoXerek też Wam się spodobał :)

Życzę dalszego pięknego spotkania :gitara:

A teraz idę spać, bo jutro 5.50 trzeba wstać, więc mam 4h snu ;) Ale mam nadzieję, że w ciągu dnia trochę się zdrzemnę ;)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barwcie się dobrze.

My już w domu - bardzo dziękujemy za wspaniałą (jak zwykle) imprezę.

Aż ściskało w sercu gdy trzeba było się znowu pożegnać - tym bardziej "przed czasem"...

Zdjęcia - postaram się jakoś może już jutro umieścić.

Świetnej zabawy i bezpiecznych powrotów do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haluś i ptaku już na miejscu budka odstawiona waytogo.gif

 

dzięki bardzo wszystkim za tak wspaniale spędzony czas bow.gifbow.gifbow.gifbow.gifbow.gifbow.gifbow.gifbow.gifbow.gifbow.gifbow.gifbow.gif

 

nie spodziewałem się takiej ilości tn24camping.giftn24camping.giftn24camping.giftn24camping.giftn24camping.giftn24camping.giftn24camping.giftn24camping.giftn24camping.giftn24camping.gif

 

 

pozdrowienia całej grupy ptaka serduszka.gifserduszka.gifserduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja opuściłem spotkanie w niedzielę z samego rana . Z pewnością większość z was jeszcze spała . Ale jak napisał Szczepan - czasami tak trzeba . Dziękuję wszystkim za spotkanie , miłe przyjęcie i wspólna zabawę .

Pozdrawiam i do następnego razu .

post-1890-0-42350200-1321187234_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również w domu droga bez problemu tylko dłuuuuuuga, bo kolega rulak jeszcze nie pewnie się czuje za kierownicą ciągnąc przyczepę :hehe:

 

 

 

A czy znalazło się to co się zawieruszyło....?

 

Tak znalazło się, więc zgłoście się do Marcina

 

 

 

szczęśliwie dotarłem drive.gif dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i wspólne zwiedzanie Sandomierza bow.gif

 

Tak wycieczka była udana :bzik::lol:

 

Edytowane przez topmirex (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.