Skocz do zawartości

III zlot Listopadowy - Święto Niepodległości Sandomierz


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

Przewodnik umówiony na piątek 11.11.2011 o godzinie 13.30 pod Bramą Opatowską,

 

No a to nie zapóźno na 13.30?? skoro czas zwiedzania takiej trasy standardowej zajmuje ok. 4 godzin a jestesmy związani dwoma czynnikami:

- godziny otwarcia zabytków, w piatek obiekty zabytkowe są praktycznie czynne do godz. 16 tylko trasa podziemna do 17 to co my zdązymy przez 2,5 godz.

- i to że wczesnie robi się ciemno bo ok. 16 więc zewnętrzne jakies tam zwiedzenie musiałoby być wcześniej żeby nie łazić po ciemaku :niewiem:

jeśli chodzi o koscioły to trzeba wziąc pod uwagę Msze Św. które w dni świateczne częściej sie odbywają więc nie wbijemy się oglądać kościoła w trakcie mszy

z tego co patrzyłam Bazylika jest wolna od 10,30 - 17,30 ale kosciół Św. Jakuba ma msze co 2 godz. 12, 14, 16, nie wiem co tam jeszcze mamy zwiedzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a to nie zapóźno na 13.30?? skoro czas zwiedzania takiej trasy standardowej zajmuje ok. 4 godzin a jestesmy związani dwoma czynnikami:

- godziny otwarcia zabytków, w piatek obiekty zabytkowe są praktycznie czynne do godz. 16 tylko trasa podziemna do 17 to co my zdązymy przez 2,5 godz.

- i to że wczesnie robi się ciemno bo ok. 16 więc zewnętrzne jakies tam zwiedzenie musiałoby być wcześniej żeby nie łazić po ciemaku :niewiem:

jeśli chodzi o koscioły to trzeba wziąc pod uwagę Msze Św. które w dni świateczne częściej sie odbywają więc nie wbijemy się oglądać kościoła w trakcie mszy

z tego co patrzyłam Bazylika jest wolna od 10,30 - 17,30 ale kosciół Św. Jakuba ma msze co 2 godz. 12, 14, 16, nie wiem co tam jeszcze mamy zwiedzać

 

 

 

Koleżanka mądrze prawi :) zmrok szybko zapada,a i dzień świąteczny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ustalcie też godziny za wcześnie, bo z tego co czytam sporo osób przyjedzie dopiero w piątek, my również dojedziemy w piątek, bo ja idę w czwartek do pracy, a w środku nocy nie będziemy jechać. Poza tym to my już jesteśmy gotowi do drogi :yay: tylko jeszcze 3 dni pracy i :pub::piwo: i liczymy na :biwak: i :gitara:. Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewodnik który jest osobą obeznaną w temacie zgadzając się na godz 13,30

zdaje sobie sprawę co i jak pokazać żeby z jego praca nie poszła na marne a wycieczka była zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.