Skocz do zawartości

III zlot Listopadowy - Święto Niepodległości Sandomierz


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiałem się jak z dwoma budkami będziesz jechał niewiem.gif

 

jedna z przodu druga z tyłu niewiem.gif

 

a może po kolei ,raz jedna raz druga niewiem.gif

 

Ptaku no taki pociąg drogowy . A tak na poważnie to wiadomo że dwa holowniki laughing2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ufolz - może warto zaakcentować tę datę na naklejce? Fajna jest!

 

 

Fizyk - zrobiłem symulację z innym kolorem bardzie wyeksponowałem.. ┼╣le to będzie wyglądać..

Nawet kartki z kalendarza po dokładałem i :pupa: nie podobało mi sie..

Uważam ze powinna zostać.. tak jak teraz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko ? Dotyczące toalety jako ze lecimy z żoną na zlot do Sandomierza i jest to nasza pierwsza wyprawa z budką

Czy w przypadku mrozów, nie zamarznie ten płyn który jest mieszany z wodą do spuszczania fekaliów no same fekalia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko ? Dotyczące toalety jako ze lecimy z żoną na zlot do Sandomierza i jest to nasza pierwsza wyprawa z budką

Czy w przypadku mrozów, nie zamarznie ten płyn który jest mieszany z wodą do spuszczania fekaliów no same fekalia??

 

trzeba dużo piwa pić na takich wyjazdach co by szybko oddawać żeby nie miał szans zamarznąć..

 

PS. bez obaw na opakowaniu powinno być napisane ze od -4 stopni powinno wytrzymać.. tak bynajmniej mają moje angielskie specyfiki..

oczywiście im większy stosunek proporcji to większa wytrzymałość.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko ? Dotyczące toalety jako ze lecimy z żoną na zlot do Sandomierza i jest to nasza pierwsza wyprawa z budką

Czy w przypadku mrozów, nie zamarznie ten płyn który jest mieszany z wodą do spuszczania fekaliów no same fekalia??

 

Kolego Rulak musisz być przygotowany na różne warunki atmosferyczne a oto stopniowanie mrozu teraz pytanie z jakiej części Europy pochodzisz ?

 

Temperatura

+20°C Grecy zakładają swetry, (jeśli je tylko mogą znaleźć).

 

+ 15°C Jamajczycy włączają ogrzewanie (oczywiście, jeśli je mają).

 

+ 10°C Amerykanie zaczynają się trząść z zimna. Rosjanie na daczach sadzą ogórki.

 

+ 5°C Można zobaczyć swój oddech. Włoskie samochody odmawiają posłuszeństwa. Norwedzy idą się kąpać do jeziora.

 

0°C W Ameryce zamarza woda. W Rosji woda gęstnieje.

 

- 5°C Francuskie samochody odmawiają posłuszeństwa

 

- 15°C Kot upiera się, że będzie spał z tobą w łóżku. Norwedzy zakładają swetry.

 

- 17.9°C W Oslo właściciele domów włączają ogrzewanie.

Rosjanie ostatni raz w sezonie wyjeżdżają na dacze.

 

- 20°C Amerykańskie samochody nie zapalają.

 

- 25°C Niemieckie samochody nie zapalają. Wyginęli Jamajczycy.

 

- 30°C Władze podejmują temat bezdomnych. Kot śpi w twojej piżamie

 

- 35°C Zbyt zimno, żeby myśleć. Nie zapalają japońskie samochody.

 

- 40°C Planujesz przez dwa tygodnie nie wychodzić z gorącej kąpieli. Szwedzkie samochody odmawiają posłuszeństwa.

 

- 42°C W Europie nie funkcjonuje transport. Rosjanie jedzą lody na ulicy.

 

- 45°C Wyginęli Grecy. Władze rzeczywiście zaczynają robić coś dla bezdomnych.

 

- 50°C Powieki zamarzają w trakcie mrugania. Na Alasce zamykają lufcik podczas kąpieli.

 

- 60°C Białe niedźwiedzie ruszyły na południe.

 

- 70°C Zamarzło piekło.

 

- 73°C Fińskie służby specjalne ewakuują świętego Mikołaja z Laponii. Rosjanie zakładają uszanki.

 

- 80°C Rosjanie nie zdejmują rękawic nawet przy nalewaniu wódki.

 

- 114°C Zamarza spirytus etylowy. Rosjanie są wkurwieni.

 

Jery :mikolaj:

Edytowane przez Jery (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.