Skocz do zawartości

IVECO - budowa kampera


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

dziś chwilę popieściłem też Ivonę ... tyłeczek jej poprawiałem lekko ..... pomalowałem stopień tylny , teraz ma dopiero jakąs barwę a nie szaro bure plamy .... pas tylny też doczeka się naprawy ...zostawiłem go na koniec bo jeszcze nie wiedziałem jaki plan z rampą na rowery, jakiś zarys już mam to i można zakończyć lakierowanie .... na fotce jeszcze czarny ale jest już źółty , taki jak listwy dookoła ...

Po kilku dnaich wycieczek , też wczase deszczu , okazało się , że piec zaczął kiepsko grzać , palnik wydawał dziwne dźwięki i gasł ... tak to jest jak nie ma osłony na piec od dołu i opona zaśmiecała klimat palnikowi .... teraz już wszystko osłonięte i uszczelnione ... powinno być ok a piec po przeczyszczeniu dysz działa jak nówka ...:skromny:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre..... świat chcesz zmienić ????:hmm::bzik: :bzik: :bzik:

 

 

A propos: co z tą ceną jajek??? Budżet Ci się rozkraczył, czy co? I to przed świętami... Czekam na wyjaśnienia z pierwszej ręki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy Adama że u niego z tymi jajeczkami :hehe: .jak by co to prosze wywalic do kosza :blagac:

 

 

:tuptup: No cóż odtrąbili w telewizorni ze jaja beda droższe od ROPY niewiele sie zastanawiając kupiłem na całe wakacje (pomyślałem zamienie w swieta na paliwo)

a że bardzo lubie czytać Koguta relacje z budowy Ivonki,przytulony do jajeczek sobie czytałem ,i żal mi sie zrobiło małych Kurczaczków że na takich wąziutkich łużeczkach bedą czówały, wzdrygnąłem sie i POSZŁO!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystkie jajca sie rozbiły, widzac swoja stratę dawaj podswiadomie Kguta Adama na grzędę, moze pomoze budżet wakacyjny odbudować :thank: ot tak to było.

 

Mam wielką strate z tymi jajeczkami, nie mniej jednak relacji z budowy Ivonki nie przestane czytać.

Edytowane przez Komplecik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia wiem , że ani jajek ani samej pracy koguta nie da się zmagazynować na dłuższy czas .... trzeba na bieżąco pracować :sex: co by zawsze świeżynki się objawiały ... tym właśnie kogut różni się od ropiarza co to w zbiornikowce leje i niech sobie pływają po oceanach tak długo aż dobra cena cyknie .... Komplecik ...nie idź tą droga . Jaja to cenny skarb ...wszystkie jaja .... :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Adam masz racje :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara:

 

:hehe: a tak wogóle to mnie widze jajka prześladuja,nawet Ferdkowi Kiepskiemu sie dzisiaj porozbijały :hehe:

i stratą Boczka obciążył:hehe:

:piwo: stawiam na szoł w Poznaniu,:slina: pod te jaja i za Ivonke

Edytowane przez Komplecik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy , testowy wyjazd zaliczony ( wcześniej oczywiście zmieniłem te lampki z przodu co to Was denerwowały - mam nadzieję , że teraz jest ok ) . Jak widzicie wszystko było , grill , piwko , ptaszki w lesie , woda i......lista sprawek , które trzeba dodać lub lekko przerobić by było jeszcze bardziej funkcjonalnie . Najbardziej mnie uradował prysznic , normalnie jak w domu , ciepła woda , mozna sie pluskać ile wody starczy a 130 l to nie mało ....

Rano po przebudzeniu zrobiłem to co zawsze chciałem zrobić ... otworzyłem dach .... ptaszki zaśpiewały i o to chodziło ... niczego innego się nie spodziewałem i na nic innego nie liczyłem ... miały zaśpiewać .

 

Ivona działa na medal ...zaskoczyła mnie swoją mobilnościa w trudnym terenie .... na II biegu jedzie jak czołg tam gdzie poprzedni kamper z niedociążonym przednim napędem kręcił oponami jak wariat ....

 

wszystkie sprzęty zdały egzamin , muszę pododawać wycieraczki by nie wnosić "syfku" do środka i parę duperelków .

 

 

 

za parę dni następny wyjazd ... już się cieszę :gitara: :gitara: :gitara:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nadzieja , że jutro dojdzie paczka z dodatkowymi piórami do tylnych resorów ....

Dziś rozpakowałem karton (wielki) ze skarbami kuchennymi .... talerze , gary , patelnie, sitka , salaterki , ... , ......oj , czego tam nie woziłem w starym kampie ..... najpierw to rozstawiłęm w szafkach ( spokojnie weszło i sporo luzu jeszcze ) , potem zrobiłem spis i złapałem się za głowę .... pytam żony po kiego tyle tego sprzętu ???? A jak ktos przyjdzie to czym będzie i na czym jadł ???? Idąc takim tokiem myślenia przeładowanie DMC jest normą .... juz nawet nie zapytałem co będzie jak nie przyjdzie "ktoś" tylko kilkoro.... Jutro karton będzie się zapełniał i wynocha z niepotrzebnymi gratami ..... wszystkich gości uprzedzam , że jeśli nie przyniosą ze sobą swoich ulubionych sprzętów to dostaną plastykową tandetę ale dostaną ..... więc sorki za jakośc i łamliwość ..... piszę by nie było , że nie uprzedzałem :-] :-] :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile czasu zajmie żoneczce tajne wniesienie tego co Ty jawnie wyniosłeś. Obstawiam że po 2 wyjazdach wszystko wróci na swoje miejsca. No, chyba że miejsce starych gratów zajmą nowe. Równie niezbędne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.