Skocz do zawartości

IVECO - budowa kampera


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

Małe , żółte , rączki wykombinowały nowy model Iveco .... przeważnie nowy model bardziej mi się podoba od dotychczasowego ale w tym wypadku jest inaczej .... jakoś mi to pachnie cofaniem się w ewolucji .... ciekawostką jest ten kamper w policyjnych barwach .... ciekawe czy dostają go na wczasy albo zloty :lol2:

post-8073-0-07900100-1329061795_thumb.jpg

post-8073-0-58142300-1329061815_thumb.jpg

post-8073-0-40206300-1329061835_thumb.jpg

post-8073-0-32697300-1329061858_thumb.jpg

post-8073-0-43598300-1329061869_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winniczek " ustawia sie na Mastera Maxi z podwyższanym dachem z tworzywa" Z 2000-2004 r. Poluje na taką tylko z klimą.Mam jeszcze czas bo ten sezon Pojeżdżę jeszcze Ducato i dopiero sprzedaje go we wrześniu Licze ,że już wtedy będzie kasa na zakup blaszanki ,bez czekania na kupca kamperka .Jak wszystko sie uda ,to do towarzystwa Ivonce przybędzie Renia .:skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rodzinnej naradzie motorek wyjechał na platforme na zewnątrz autka. A co do układu wewnątrz ,na razie jest decyzja na ułożenie łóżek wzdłuż ściany auta w układzie piętrowym po lewej stronie a po prawej łazienka z prysznicem (zagospodarowanie tyłu ) Pod dolnym łóżkiem luk bagażowy, a nad górnym podwyższenie z tworzywa. Ale to i tak jeszcze ,jak pojawi sie Renia to zawsze można zweryfikować plany i wykonać jeszcze coś innego.Panowie to tylko zabawa i luz blues wakacje,co roku mozna przerabiać na inny wariant i cieszyć sie lub narzekać.A szerokość w najszerszym miejscu jest 183 cm ,a nie 175.Ale to tez nie ważne,ważne z kim sie jedzie ,a nie czym nie prawdaż?hehe%281%29.gifhehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek ..... wszedłem rano i zobaczyłem co powyrabiałem w sobotę , wykończenie słupka w bagażniku przestało mi się podobać , więc wywaliłem . Jeszcze raz ale innym sposobem , nie oklejanie blachy pod skosem tylko 6 płyt oklejonych wcześniej i przykręconych [pd kątem prostym do ściany tylnej ...teraz to wygląda ok i da się zdemontować jak jest jakaś potrzeba . Przybyła też listwa na progu , najpierw naszukałem się oryginalnej a jak ją znalazłem i zobaczyłem w jakim jest stanie to ją wywaliłem zaraz do śmietnika ... na koniec zamontowałem 150 cm ledów w bagażniku , teraz jest ok . :swiety:

post-8073-0-50823900-1329163901_thumb.jpg

post-8073-0-72146800-1329163928_thumb.jpg

post-8073-0-60482200-1329163937_thumb.jpg

post-8073-0-70286700-1329163992_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

kogut wielki szacun zajefaj.... lektura,pełen szacun za pomysłowość.

Sam przymierzam się do budowy kamperka na blaszaku, baze już mam ducato z 2009r L3h2

Pozdrawiam

 

mam taka małą prośbę jakbyś mógł pokazać na fotkach obrotnice foteli(jak to rozwiązałeś)

ogólnie ivona przecudna

pozdrawiam :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek..... zajmuje się ogólnie pierdółkami , wykańczam , złożyłem do końca bagażnik , zrobiłem blokadę do stołu choć nie jestem za bardzo zadowolony - musze się z tym przespać ...widz polega na tym by blokada automatycznie puszczała w chwili podnoszenia a jak stół będzie zjeżdzał to by trafiał w swoje miejsce bo inaczej ZONK , siłownik ma 300 kg siły , więc jak trafi na przeszkodę to cos się będzie rwało i gniotło ..... pomyśle jeszcze ..... wykańczam też lewą stronę , odsunięcie drzwi suwanych odsłania sporo bajerków i część z nich trzeba pozasłaniać by ...no by ładniej trochę było .....

 

 

szafka...dzięki za dobre słowo , tak mi się zdaje , że obrotnice gdzieś są w temacie ...sprawdzę :skromny:

post-8073-0-55368600-1329253170_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie lepiej :przytul:... na pewno wszystko trafi tam gdzie ma trafić :sex: ,może nie trafi na przeszkodę:sciana: to coś się będzie rwało :krzykacz: i gniotło :chaja:

Edytowane przez PAWELWILLK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.