Skocz do zawartości

IVECO - budowa kampera


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

Od robienia jaj to jest kogut, a jak kogut Ivonką zajęty - to ktoś musi te jaja robić.. Niekoniecznie sobie....

 

 

Pozdrów od nas żoneczkę....

Edytowane przez Świstak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola pozdrowiona ...aż zagdakała :gitara:

 

 

 

Środa ..... czas na wykończenie wyrka "4" .... osłonka p/słoneczna musi być na nowym miejscu , lampka też ..... kumpel przyjechał i zamiast robić siedzieliśmy w środku i piliśmy piwo .... samo życie :mikolaj:

post-8073-0-42104400-1328729607_thumb.jpg

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogutku sorry ,ze znowu coś tam zobaczyłem i się przypieprzam .Ale jak robiłeś pasy do montowania łóżka to widziałem lakier czarny nie tylko na mocowaniu pasa,ale też na szarej tapicerce. Widzę ,że u ciebie występuje tzw. zmęczenie materiału ,czyli chęć za wszelką cenę zakończenia tej przebudowy. Zaczynasz sie śpieszyć. Pośpiech jest bardzo złym doradcą. Proponuję ,jak dzieci będą miały ferie pojedź gdzieś z nimi choć na tydzień. Tydzień Cię nie zbawi ,ale jak wrócisz zobaczysz jak Ci ,wszystko szybko pójdzie i z jaką ochotą skończysz Ivonkę. Piszę to z własnego doświadczenia. Wielokrotnie robiłem coś kilka razy ,gdzie wydawało by sie ,że dwie godziny na wykonanie tego to jest max. Jak odpuściłem i przyszedłem np za dwa dni na powrót do tematu to wszystko szło jak z płatka i efekt był dużo lepszy jak za pierwszym razem. Dużo rzeczy robię w kółko i wyrzucam bo uważam ,że spieprzyłem.:sciana::hej:

Edytowane przez Winniczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co Ci biega .... faktycznie wykładzina jest szara a spray czarny ... pomijając fakt , że to takie miejsce , którego nigdy nie będzie widać to już wczoraj po wyschnięciu na metalu lakieru przetarłem wykadzinę i nie ma śladu po farbie .... najlepsze jest to , ze na fotce widać to 10 x mocniej niż w realu - dziwne . Ale dzięki za wyłapanie błędu , gdyby tak każdy czytający i ogladający pokazał mi paluchem to co widzi nie tak , to by było fajniej .... Koledzy , do roboty !!!:ok:

Ferie to u nas się kończą w tym tygodniu ale faktycznie w piatek narty się ukłonią od rana ...mamy tu prawie góry i śnieg , i nawet ma byc ciepło .....:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oglądam z zachwytem i podziwem twych prac, lecz jeśli sobie życzysz wytykania niedociągnięć to tak na szybciutko w poście 1025 zdjęcie 0255 ukazuje nie dawno przyszłe gniazdo 230V lecz jest zamontowane bez ramki ozdobnej / maskującej , a na fotce 0256 drugie gniazdo ma tą ramkę. I teraz pytanie czy zdjęcie pstryknięte przed ukończoną pracą czy brak ramki w przesyłce a może się gdzieś zawieruszyła w Iwonce :niewiem:.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.