Skocz do zawartości

IVECO - budowa kampera


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Świetna robota, cały czas jestem pod wrażeniem ;)

Mam pytanko do Koguta gdzie można zakupić i jak się nazywa blacha z postu 983?

Pozdrawiam

 

 

 

dziękuję ..... to jest blacha ryflowana aluminiowa , grubość 3 mm . kupuję ja w Gdyni na Hutniczej w firmie PROFMETKOL lub bardzo podobnie ....nie wiem ile kosztuje bo to resztka z arkuszy jakie kupiłem dwa lata temu do zrobienia najazdu w pomocy drogowej :skromny:

 

 

 

PS . przetwornica 12/24 nie dojechała .... dzwoniłem ... podobno dzis wysłali .... zobaczymy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to co ? NASTĘPNY :skromny: :skromny: :skromny: mam w planie zrobić auto , powiedzmy , dla ludzi starszych .... zrobić tak by zniwelować do zera bariery jakie niesie swoją budową Ivona .... różnice ? Jedna podstawowa , z tyłu łóżka wzdłuż po obu stronach tak by do łóżka wchodzić przez mały schodek i potem w lewo albo w prawo ... oczywiście łazienka z podobnym prysznicem i nie wyobrażam sobie robienia tego na czymś innym jak największe iveco ...to jedyne auto (gabaryty) nadające się do budowy blaszako kampera ... oczywiście nowe sprintery i craftery też ale tu hamuje mnie cena auta . Planik fajny co ? Pomarzyć sobie można , prawda? Oj ...gdyby to było takie proste...:gitara:

 

 

 

Ps ...ciekawe komu przypadnie symboliczny tysięczny post w tym temacie ????:serducha:

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 cm na długości po obu stronach to .... 1,08 m2 powierzchni mniej .... z czego zrezygnować ? oto jest pytanie :niewiem:

 

jak buda się nie schodzi ???? o jakim modelu myslisz? jeśli tym od 2006 to szerokość jest 187 ... chyba

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra........

 

 

 

Chciałbym WSZYSTKIM bardzo podziękować za te 1000 postów razem ..... mam nadzieję , że Was nie zanudzam za bardzo ... motywujecie mnie i jesteście bardzo fajnym CIAŁEM doradczym :dzieki: :dzieki: :dzieki:

 

 

 

Dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 cm na długości po obu stronach to .... 1,08 m2 powierzchni mniej .... z czego zrezygnować ? oto jest pytanie :niewiem:

 

jak buda się nie schodzi ???? o jakim modelu myslisz? jeśli tym od 2006 to szerokość jest 187 ... chyba

 

ano 50 cm krótsza jest to fakt.

Nie schodzi tak mocno w sensie zwężania się ku górze (patrząc od tyłu np) , tylko bardziej przypomina kwadrat.

To czasem upierdliwe (pamiętam z VW T-4 - spanie na górnym poziomie okien już było wąskie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.