Skocz do zawartości

IVECO - budowa kampera


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

Kogut,

 

U Ciebie tył jest fajnie rozwiązany - od wysokości łóżka w górę płyta i nie widać drzwi.

jednocześnie masz dostęp do bagażnika. Nad fototapetą można pomyśleć i każdego dnia budzić się np. w Grecji :)

 

p.s. podeślij mi Twój email na PW.

mam kilka fotek projektu o którym Ci mówiłem

Edytowane przez killbill (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek ..... pobawiłem się z lampkami obrysowymi z prawej strony , jedna wyszła akurat na drzwiach ale co tam ...jeden kabelek więcej i świeci . Świecą już też ledy nad wejściem i pod wczorajszą butową szafką .... drzwi suwane na swoim miejscu też już wiszą .... :gitara:

post-8073-0-11770700-1327087622_thumb.jpg

post-8073-0-44973400-1327087673_thumb.jpg

post-8073-0-86671700-1327087766_thumb.jpg

post-8073-0-18394700-1327087849_thumb.jpg

post-8073-0-68157600-1327087893_thumb.jpg

post-8073-0-69376200-1327087916_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej gdzie można kupić takiego plaszczka (naklejkę ) co wtuliłeś z lewej stronkil :swiety::swiety::swiety::swiety:

 

koch :przytul:am ivonkę:mikolaj:.................................................................................................. tak na marginesie ......................kto zrobi to samo co Kogut??? :niewiem::niewiem::niewiem::niewiem:

 

 

 

nickt nie ma szans................:mikolaj::mikolaj::mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej gdzie można kupić takiego plaszczka (naklejkę ) co wtuliłeś z lewej stronkil :swiety::swiety::swiety::swiety:

 

,:mikolaj:

 

qrde molek ale nie pamiętam dokładnie kiedy to wpadło w moje rączki .... tak mi się zdaje , że dostałem to od Rafała (Koczor) ...znajdziesz go na kampermanii , pytaj tam . Ja nie wiem gdzie to się kupuje :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winniczku .... widzisz , ja sam nie wiem co to tam ma być ? To jest szafka , wnęka czy jak to tam nazwać ... pierwotnie myślałem by tam były buty , jakieś kapcie ... mogłem to "zabrać" jako coś od strony kibelka ale tam zrobiłem tą szafkę na domestosa :skromny: teraz faktycznie piesokur może tam sobie wyścielić budę ale buda w kamperze ??? Zresztą stwór jeden nie wie co to buda ....

Mam z dawcy jeszcze jedne wolne drzwiczki , mogę je tam zamontować otwierane jak barek w meblościance ... na tą chwilę to jest coś dla mania :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogut69 jestem pod wrażeniem Twojej pracy . Gratuluję pomysłowości w wyposażaniu kampera. :ok: Śledzę Twoje prace wyposażeniowe z zainteresowaniem , ale muszę przyznać, że trochę się w nich pogubiłem. W finale prac czekamy na dokładne zdjęcia wewnątrz kampera. Pozdrawiam Lucek. Ps. Mam nadzieję, że przedstawisz ogólne koszty budowy Twojego kampera.

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobota ..... Winniczku .... ta wnęka nadaje się na budę , piesokur się mieści ...

Wiele dziś nie napiszę , pojechałem do molocha po płytę i parę drobiazgów , wykańczam wyrko 4 i tak to wykończyłem , że mi się nie podoba ... nudna ta płaszczyzna i po zamontowaniu okazało się , że kształty nie takie jak być powinny by lepiej to wyglądało ... gdybym założył jeszcze wyrko 3 z takim samym spodem to nuda na nudzie by poganiała nudę .... ogólnie do przerobienia ale muszę dwa wyrka na raz robić by je jednocześnie wizualnie uatrakcyjnić ....

 

Lucek .... oczywiście na koniec fotki artystyczne i rozrysowany plan sytuacyjny połączony z kosztami .... robocizny nie wycenię bo nie potrafię ... ilości godzin przepracowanych nie liczę ... sami to musicie ocenić i wycenić :swiety: :swiety: :swiety:

post-8073-0-26824000-1327174720_thumb.jpg

post-8073-0-14358400-1327174807_thumb.jpg

post-8073-0-93157700-1327174880_thumb.jpg

post-8073-0-42562400-1327174966_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym zdjęciu piesokurowi tak sie zaświeciły oczy jak by to było jego wymarzone miejsce,ale z praktyki wiem (mam grzywacza chinskiego takiego jak camperpapa ),ze jedynym słusznym miejscem jest tam gdzie są Pan i Pani czyli w nocy w łóżku a w dzień w szoferce. Ale jak byś zrobił tam kanał powietrzny i podczas jazdy wiało by tam chłodnym powietrzem to gwarantuje ,że piesokur chętnie by tam przebywał podczas jazdy i troche był by zabezpieczony przed skutkami gwałtownego hamowania czy skrętu co sie zdarza podczas jazdy. P ies najczęściej wtedy fika koziołki,wcale nie sprawiające mu radości.smirk%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies jak to pies .... zakładam , ze ta wnęka budą się jednak nie stanie .....

Panie i Panowie ....jest ok .... natchnienie mnie dopadło odnośnie tych łóżek i sposobu ich wykończenia ... już myślałem , ze prace stolarskie we wnętrzu mam za sobą ale nic z tego ... jeszcze kilka drewienek dojdzie co rozjaśni i ożywi ten livingroom ... tak mało w nim życia jak do tej pory :mikolaj: nad stołem ciągle myślę i ostatnio podobają mi się blaty z klejonych elementów drewnianych ...są twarde , grube i można końcówki i krawędzie wykończyć jak sie tylko chce bez listew i takich tam bzdetów .... można nawet wyrobić w nich wnęki na szklaneczki by w trakcie jazdy nie latały po stole .... :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.