Skocz do zawartości

IVECO - budowa kampera


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

Kogut na tej bocznej ściane po lewej stronie zrobiłbym wiszaczki żeby można sobie było kurtkę/bluzę itd powieści ... wchodzisz i wychodzisz do kamperka i tylko zdejmujesz z wieszaczka i tyle :) na czas podróży zostaje tylko plastikowy haczyk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie mam u siebie szafy, po lewej stronie przy wejściu, a za siedzeniem pasażera, mam solidny metalowy haczyk i myślę, że ubrania mogą na nim wisieć nawet w czasie jazdy. Haczyk jest za 29zł w ofercie DUNI :) - jest składany, po złożeniu "płaski".

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jest to możliwe z tymi wieszaczkami ..... Twój pomysł potwierdza to co w trakcie oglądania powiedział killbill .... fotki nieodzwierciedlają rzeczywistości w 100%. Ja to widzę i w realu i na fotkach i też czasami nie mogę zdjęciem przekazać tego co bym chciał ...tu pwnie się kłania sztuka robienia fotek i sprzęt , który na to pozwoli.

Wracając do wieszaczka to gdybym go powiesił na skosie tak jak mówisz , to ciuchy by wisiały w 1/3 przejścia , no one w pionie muszą bo inaczej nie potrafią ...taki wieszaczek juz bardziej by się sprawdził po przeciwnej stronie na ścianie pionowej łazienki , zaraz za fotelem II rzędu .... ale to później wyjdzie w praniu ...:gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jest to możliwe z tymi wieszaczkami ..... Twój pomysł potwierdza to co w trakcie oglądania powiedział killbill .... fotki nieodzwierciedlają rzeczywistości w 100%. Ja to widzę i w realu i na fotkach i też czasami nie mogę zdjęciem przekazać tego co bym chciał ...tu pwnie się kłania sztuka robienia fotek i sprzęt , który na to pozwoli.

Wracając do wieszaczka to gdybym go powiesił na skosie tak jak mówisz , to ciuchy by wisiały w 1/3 przejścia , no one w pionie muszą bo inaczej nie potrafią ...taki wieszaczek juz bardziej by się sprawdził po przeciwnej stronie na ścianie pionowej łazienki , zaraz za fotelem II rzędu .... ale to później wyjdzie w praniu ...:gitara:

 

pamiętam, że wieszaczki eksploatowałem w przyczepie bardzo intensywnie. Roboty miały więcej niż szafa,

Jak skarpetki miałyby zawieszki to pewnie też by tam wisiały... ale takie cuda to tylko przy "męskich" wyjazdach :)

To miejsce o którym piszesz wydaje się bdb, choć czasami jak coś wisi bliżej wejścia to jest wygodniej.

jak wieszaczki składane to można dać w dwóch miejscach: przed sypialnią na ścianie łazienki oraz przy wejściu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środa.... światełka na dach przyjechały i już są na swoim miejscu, przynajmniej te przednie ... tak się rozpędziłem z obrabianiem słupka po prawej od wejścia , ze zapomniałem mu potem strzelić fotki ... jutro nadrobię . Wielkie drzwi lewe juz na stojakach i pianka schnie tam gdzie wełna się mniej sprawdza a chodzi i wyrobienie kształtów pod okleina zewnętrzną .... wczorajsze manewry przy ścianie /po lewej od wejścia/ rano moje oczy zaakceptowały choć nie w całości ... wymysliłem sobie tam jeszcze półki na dole ,trzy sztuki , takie pod skosem na buty czy gazety albo co kto tam wsadzi ...model z kartonu nie przeszkadza we chodzeniu , więc można kroić sklejkę ...

post-8073-0-12505800-1326909707_thumb.jpg

post-8073-0-25776800-1326910310_thumb.jpg

post-8073-0-01333100-1326910338_thumb.jpg

post-8073-0-31654800-1326910392_thumb.jpg

post-8073-0-46761800-1326910404_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek..... drzwi suwane prawie zrobione , znów skracałem roletę tyle , że teraz 40 cm ... to okno , które wmontowałem jest trochę za wysokie do tego co ma być w środku , roleta też jest dostosowana do niższego okna dlatego nie jest zamontowana na samej górze ...szparkę się odpowiednio wypełni i bedzie super .

Półki na buto podobne bajerki też są już gotowe , na jednym ze zdjęć widać wczorajszy słupek po prawej od wejścia ... niestety i tak go nie będzie widać , ponieważ tam będą zwisały "kotki" z drzwi ... wpadłem na małego pomysła jak je okiełznać w jakimś ładzie jak nie są "puszczone" na całe drzwi ...jak się uda to będziecie mieli mały patencik dla siebie do wykorzystania w swoich sprzętach ...:gitara:

post-8073-0-66382700-1326993683_thumb.jpg

post-8073-0-64367800-1326993716_thumb.jpg

post-8073-0-51760200-1326993751_thumb.jpg

post-8073-0-34333400-1326993780_thumb.jpg

post-8073-0-50656400-1326993798_thumb.jpg

post-8073-0-68823700-1326993872_thumb.jpg

post-8073-0-63100500-1326993893_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tammmmm codziennie na świecie setki blaszaków puszczają z taśmy i są pachnące i piękne ...folia na tapicerce i nowy kibelek.... pozazdrościłem trochę i mam swoją "taśmę":swiety: dzięki :dzieki:

 

 

 

dziś znalazłem ciekawostkę z wyspy ...ambitny człowiek zaspawał całe tylne drzwi w blaszaku .... to dopiero jaja jak dla mnie ale w środku zawsze pogodnie :gitara:

post-8073-0-73247700-1327006750_thumb.jpg

post-8073-0-17845200-1327006770_thumb.jpg

post-8073-0-67512700-1327006788_thumb.jpg

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.