Skocz do zawartości

IVECO - budowa kampera


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

Poniedziałek ... siłowniki w drodze to zabałem się za przygotowanie instalacji elektrycznej do nich . Przybył nowy panelik sterujący nad zagłówkiem II rzędu ... mam tam już włącznik podnoszenia stołu , wysuwania schodka i pokrętła do sterowania dachem ...raptem 12 przewodów do wszystkiego i po sprawie ...jeszcze oświetlenie "salooonu" i chyba wszystko będzie ok ...

post-8073-0-65783600-1327950023_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to? Stuknąłeś się w łeb ( z innego wątku ) i przestawiłeś się na Jumpera ? :hehe:

 

A tak poważnie: fajna relacja - Ciebie też czeka spojenie opowieści w całość, bez takich pierdół, jak moje posty.

 

A teraz niepoważnie: w Iwonie nie było takich fajnych gazetek cfaniaczek.gif

 

Chyba, że coś przed nami ukrywasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głowa za mała by w muchę trafić :oslabiony: znalazłem , oczywiście .... z 2004 polisy ubezpieczeniowe , były między podsufitką a tą plastykową platforma nad głową ..

 

 

 

a jumper jak jumper , gość mnie przeraził z ceną 13 000 za mebelki :gitara: ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy opis. Tak prostej przeróbki to się nie spodziewałem. Kupujesz samochód, wycinasz okna, trochę mało

dokładnie ocieplasz, stolarz robi meble i do Chorwacji. Szybko i skutecznie, ale i tak ciekawa lektura. Fajnie się czyta,

chociaż Kogut opisuje problemy jakie występują przy przeróbce i to one mogą być bardziej pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka wersja minimalistyczna trochę , gość nie pokazał łazienki a to mnie zawsze bardzo interesuje , patent z ogrzewaniem wody fajny ale niezdrowy , 70 l ciepłej w lecie .... ale jak sprawdził , przetestował i jemu gra to gratulacje , każdy kroi pod siebie i ma inne priorytety .:dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj :skromny: CAŁE 2 CM !!! mógł wcale nie wsadzać i napisać , że staje tylko w cieniu :brawo: Gość z jednej strony ładuje poważne siano w mebelki trochę zapominając o podstawach ...ale o drewnie do kampera dowiedziałem się jak nigdzie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiłem dziś na taką oto relację z budowy blaszako kampera ...

http://tlc80.com/budowa-kampera/

własnie też przeczytałem o tych mebelkach myslę że coś takiego to u mnie każdy stolaż w okolicy zrobił by za mniejszą kasę jesli by mu się chciało

cena 10000 za robote to chyba lekka przesada tym bardziej że tak naprawdę sazłu nie ma w tej zabudowie może i estetycznie to wygląda ale cenowo to porażka

u mnie w kamperze sa mebelki jak pisze autor typu sandwicz i muszę stwierdzić że po tylu latach wszystko jest ok

płyta meblowa jest moim zdaniem nieodpowiednim materiałem oraz swoje waży ktoś pisał kiedyś że na całej zabudowie przeważy tylko 70 kg stosując płytę meblową a ja myslę że jest to aż 70 kg

fakt łatwa w obróbce i tania ale czy nie warto zainwestować ciut więcej aby było super tym bardziej że sklejkę z drzewa egzotycznego można kupić dośc łatwo

Adam kiedy koniec z budową myslę że nie tylko ja czekam na to jak wyjdzie wagowo ile kg zostanie dla ciebie do użytkowania

sledzę codziennie prace i nadziwic się nie mogę myslę ze w realu wygląda jeszcze lepiej niż na foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za złe-- chyba żartujesz.:przytul: Troche opacznie minie zrozumiałeś, tapicerka ścian będzie wykonana z alcantary ,materac też będzie nią pokryty.Nad resztą jeszcze sie zastanawiam.

 

Mała uwaga... - pamiętaj że alcantara to skóra z ... plastikowego cielakahehe(1).gif Nie ma nic wspólnego z naturą, łatwo się brudzi, trudno czyści i szybko mechaci a poza tym jest cholernie droga (droższa od dobrej skóry naturalnej). Każdy rozsądny tapicer powie ci że to beznadziejny materiał. Jedyny plus - super wygląda jak nowa...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mebelki robi mistrz sztormowy to cena jest odpowiednia ale międzi Bogiem a prawdą .... mam dookoła stolarzy i jak im dam materiał i zastrzegę , że ma być dokładnie bo inaczej..... to za 4 000 take mebelki tworzą w 2 tygodnie max ..... i proszą o następne zlecenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.