Skocz do zawartości

Czyszczenie lodówek Turawa 14-16.10.2011


Wotr

Rekomendowane odpowiedzi

Kocer to przynajmniej podjedź na jeden dzień, może jakaś herbata, Wotry mają ciasto piec :-)

No i obowiązkowo weź ze sobą lodówkę przenośną, abyśmy mogli ją wyczyścić zgodnie z tematem spotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieczka nad jezioro srebrne przełożona na niedzielę to ukłon do tych którzy chcą podjechać do nas w niedzielę na herbatkę z ciastem :) .W piątek oraz w sobotę palimy ognicho,grzejemy się i śpiewamy ,,Dziki Jazz.....''

 

my przygotujemy sałatke gyros oraz postaramy się upiec zakalca co to będzie zobaczymy jeszcze ( co by tylko gazu starczyło na nocne grzanie budy :hehe: ) wyjdzie w praniu.

 

Tym razem postarajmy sie stanąć nieco ciaśniej (może być po obu stronach drogi) miejsce raczej to samo druga aleja po pawej stronie ,kto będzie pierwszy ten zaklepuje miedzę :)

 

Balhur'ki fajnie że będziecie :ok: , Kocer chociaż na herbatkę zapraszamy :gitara:, Lucek26 kto nas oprowadzi dookoła jeziorka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dam radę "czasowo " to mogę się przydać do tego oprowadzania wokół Jez. Srebrnego. Na pewno na kilka godzin przyjadę, pisałem o tym Januszowi,tylko jeszcze nie wiem dokładnie w który dzień. :gitara:Oprócz czyszczenia lodówek wypada także uszczuplić PIWNICZKI. Swoją trochę naruszę . Do zobaczenia.

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów :dzieki:

Ostatnio nieczęsto zaglądam na stronę "karawaningu" więc nie wiedziałem,że pod bokiem bo w Turawie kwitnie bujne życie towarzysko-kampingowe.

Dopiero Andrzej 123 dał mi znać ,że coś takiego ma miejsce,więc ja grzecznie"zapytowywuje"czy i ja mógłbym w ten piątek się dołączyć:thank: .

Opole nie jest daleko więc ma nadzieje,jakoś wreszcie dojadę.A więc do zobaczenia :hmm: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek45, niestety-------------------------------------------------------------------- już jesteś dopisany :hehe: ,zapraszamy serdecznie .

 

Napewno masz zepsutą lodówkę przywiez ją napewno naprawimy (opróznimy :) ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości z ostatniej chwili,naczelny mocher RP Janbas56 będzie na miejscu już w godzinach południowych wiec jest szansa na zajęcie najlepszego miejsca na kempingu :hehe: o drzewo pewnie też nie będziemy musieli się martwić bo ekscelencja nazbiera i zabezpieczy :biwak: .

 

Jest też duże prawdopodobieństwo że również jednym z najszybszych mocherów będzie prawa ręka N. mochera jego osobisty sekretarz Marco69 tu możemy liczyć na ciepłą herbatkę z prądem :slina:.

 

Biesiadników przybywa więc zabawa napewno będzie przednia :ok:.Pozdrawiam Darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.