Skocz do zawartości

Konsola PSP


GregorY

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Poniewaz wielu z Was ma dzieciaki i lubi dobra zabawę - moglibyście mi wytłumaczyc łopatologicznie od czego zacząć? Dokładniej chodzi mi o pogranie sobie z dzieciakiem w Guitar Hero - na wakacjach Sony prezentowało swoje zabawki i moja mała miała całkiem niezłe zacięcie na perkusji a ja na gitarce tworząc niezły duet. Teraz chciałbym coś takiego sobie (holercia miało być - dzecku!) sprezentowac ale nie wiem od czego zacząć.Czy to ma być PS3 czy Xbox, jakie dyski twarde a na alledrogo widze że jest spora gama urzadzeń, inne kontrolery.

Może ktos mnie poprowadzić za rączkę czym się to je?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zależy jakim jesteś graczem i w co lubisz grać. Nie wszystkie gry powtarzają się na wszystkich konsolach i tak np. w Grant Turismo nie pograsz na xboxie 360 ale pograsz na ps3 i psp a w Forze Motorsport zagrasz tylko na xbox360. Ja osobiście jestem maniakiem gier, mój wybór padł jednak na xbox 360, przenośnie mam PSP dla córki 5 letniej Ninitendo DS, Grała na nim od 2 roku życia do teraz, teraz niestety częściej zabiera już mi PSP. Jeśli chodzi o grafikę nie widziałem różnicy między ps3 a xbox360, jeśli masz wybór wybierz wersje z dyskiem twardym (moje rady dotyczą tylko xbox360) można wtedy zgrywać gry z płyty na dysk i oszczędza się wtedy żywotność lasera ale płyta oryginalna jest wymagana w napędzie do wystartowania gry (przeróbki podobno dają trochę więcej możliwości ja jednak nigdy nie zdecydowałem się na przeróbkę konsolę często podłączam do internetu i gram na livie ) Jak uda się w promocji można trafić fajną konsolę z dwoma padami bez przewod, twardym dyskiem i kinectem w fajnej cenie. A co do kinecta to naprawdę fajna sprawa konsola robi się wtedy mega rodzinna. Ja dokupowałem kinecta i trochę za to dopłaciłem ale chciałem to mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałbym ww przez Ciebie gra jest na wszystkie platformy zestaw na xbox 360 (gra + gitara+perkusja+mikrofon) teraz w promocji 279 zł http://www.ultima.pl/guitar_hero/s321_90/ na PS3 ja widziałem najtaniej za 350 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS 3 mozesz używać oprócz gier do odtwarzania płyt blueray , gdzieś czytałem że Xbox bedzie miał niedługo następcę i ma lepsze gry wykorzystujące ruch .

Edytowane przez sosek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też dodam swoje 3 pln-y o konsoli PS3. Tak jak pisali przedmówcy grafika i gry są praktycznie takie same, jednak przewaga tej konsoli nad innymi jest to, że na pokładzie mamby Blu-ray'a. Czyli z konsoli robi się nam domowe centrum rozrywki, możemy oglądać filmy na BR. DVD lub z USB. Słuchać muzyki, serfować po necie, oglądać telewizję internetową i wiele innych rzeczy. Wszystkie PS3 posiadają dyski, nawet jak będzie on za mały zawsze możemy wymienić go na większy ( jest to zwykły dysk 2,5" taki jak w laptopach). Granie w internecie jest bezpłatne w odróżnieniu od X-Boxa. Mając jeszcze do tego konsole PSP można fajnie te dwie konsole że sobą połączyć. Teraz wybór należy do Ciebie, poczekaj do świąt wtedy będziesz miał lepszy wybór w niższych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też dodam swoje 3 pln-y o konsoli PS3. Tak jak pisali przedmówcy grafika i gry są praktycznie takie same, jednak przewaga tej konsoli nad innymi jest to, że na pokładzie mamby Blu-ray'a. Czyli z konsoli robi się nam domowe centrum rozrywki, możemy oglądać filmy na BR. DVD lub z USB. Słuchać muzyki, serfować po necie, oglądać telewizję internetową i wiele innych rzeczy. Wszystkie PS3 posiadają dyski, nawet jak będzie on za mały zawsze możemy wymienić go na większy ( jest to zwykły dysk 2,5" taki jak w laptopach). Granie w internecie jest bezpłatne w odróżnieniu od X-Boxa. Mając jeszcze do tego konsole PSP można fajnie te dwie konsole że sobą połączyć. Teraz wybór należy do Ciebie, poczekaj do świąt wtedy będziesz miał lepszy wybór w niższych cenach

 

To ja też dorzucę coś od siebie.

 

Do zeszłego roku byłem zagorzałym fanem PS3. W momencie pojawienia się XBOX360 z Kinectem jestem fanem produktu z Microsoft.

Wg mnie nie ma lepszej rozrywki dla dzieciaków (i nie tylko bananaevil.gif) jak gry z użyciem Kinect. Po 30-40 minutach grania jesteś dosłownie mokry. Kinect w odróżnieniu od innych kontrolerów, przy użyciu których potrzebny jest ruch nie pozwala na oszukiwanie :) (nie możesz siedzieć na kanapie i machać rękami...po prostu musisz być cały czas w ruchu). Gry takie jak Dance Central czy nawet podstawowe Kinect Adventures pozwalają spalić trochę kalorii :)

 

Faktycznie brak technologii Blu-Ray, ale za to np. współpraca z Windows Media Center przez WiFi. Kolejna wada Xbox to brak dobrej kierownicy do samochodówek (za rozsądne pieniądze) no i brak tytułu Gran Turismo .

 

Jednak z uwagi na Kinecta - wolę XBOX 360.

 

Pozdrawiam

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekwwa a grałeś może w Forze 3 to taki odpowiednik GT. Ja osobiście grałem w obie gry i jest to w porównaniu jak fifa a pes czyli każda z nich ma grono swoich fanów. ale fajnie mi się grało w obydwie. W piłkarskie lubie od czasu do czasu włączyć PES ale jednak FIFA mi jakoś lepiej leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekwwa a grałeś może w Forze 3 to taki odpowiednik GT. Ja osobiście grałem w obie gry i jest to w porównaniu jak fifa a pes czyli każda z nich ma grono swoich fanów. ale fajnie mi się grało w obydwie. W piłkarskie lubie od czasu do czasu włączyć PES ale jednak FIFA mi jakoś lepiej leży.

 

Grałem. To jeden z pierwszych tytułów jaki nabyłem, ale jakoś GT mi się podobało bardziej.

 

BTW

ciekaw jestem jak najnowsza Forza. Ponoć przygotowana do współpracy z Kinectem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.