Skocz do zawartości

To i ja poproszę o ocenę


elaola

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli szukam nowej przyczepki-widzę, że łatwo nie będzie. Moje poszukiwania jestem zmuszona ograniczyć do okolic Wrocławia.

Nasze potrzeby to: przyczepa mała, bo jeździmy tylko we 2 osoby, musi posiadać WC ew. ale niekoniecznie łazienkę, przyzwoity przedsionek.

Co myślicie o tej :

http://moto.allegro.pl/super-przyczepa-abbey-96r-stan-b-dobry-273-zdjec-i1777888442.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela, ja bym bardzo ostrożnie podszedł do tematu.

 

Po pierwsze weryfikacja rocznika. Jak już wiemy z forum, w angielkach często zdarza się, że rok prod. to czysta kreatywność sprzedających i człowieka odpowiedzialnego za badania.

Po drugie: Czy ten przedsionek na pewno pasuje do budki ?

Po trzecie: Opis przyczepy nie wzbudza mojego zaufania...co to ma być: podstawy pod nogi aby przyczepa nie zapadała się w ziemie...sorry ale albo sprzedawca to kretyn, albo próbuje złapać jakiegoś naiwniaka na puste hasła...jeszcze to: sejf (nie potrafie go otworzyć)

 

Pozdrawiam

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela, Wotr - ja zupełnie olewam opis budki zamieszczony przez sprzedawcę, ale:

- jest tylko jedno zdjęcie jednej strony budki. Jak JA chcę coś sprzedać, to staram się to pokazać ze wszystkich stron. Chyba, że mam coś do ukrycia.

Zaniepokoiły mnie dwie rysy/wgniecenia (?) na tej widocznej ścianie:

post-2768-0-01160000-1314136277_thumb.jpg

 

A dodatkowo, czy nakładanie się na siebie tapet nie powinno być symetryczne?

"Kanał" lewy:

post-2768-0-94155300-1314136319_thumb.jpg

"Kanał" prawy :-)

post-2768-0-27005000-1314136350_thumb.jpg

 

Może do soboty niech sprzedawca dośle jakieś fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej na allegro ta przyczepka stała za 11400 ,wiec za dużo mniej napewno jej nie sprzeda,Ela dziś powinna zadzwonić do niego i spyta jaka jest jego cena minimalna.gfizyk cenne są twoje spostrzeżenia,Ja sie uczę dopiero spostrzegać detale ze zdjęć.Napalać sie nie będziemy wszak to angielka ale zerknąć można choćby dla wprawy bo i ja szukam odpowiedniej dla siebie :ok: .Pozdrawiam.

Edytowane przez Wotr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja poproszę o ocenę

 

cholera

 

A ja już myślałem że jakieś wybory "Miss karawaning.pl" się zaczeły :serducha:

 

podczas czytania zgubiła mi się "i" między "To" a "ja" i wyszło mi

"To ja poproszę o ocenę" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.