Skocz do zawartości

sierpniowy weekend z szantami


Rekomendowane odpowiedzi

W piątek 19 sierpnia wybieramy :drive: się z :przyczepa: na kemping :biwak: WIKTORÓWKA do Ślesina . http://www.wiktorowka.za.pl/index.html Pogoda zapowiada się ładna , atrakcji też ma być sporo .Nieopodal kempingu na terenie dawnego OSiRu w sobotę rusza festiwal :gitara: szantowy ,odbędą się też regaty żeglarskie . Można też wyruszyć w rejs statkiem wycieczkowym , czy też spróbować swoich sił :winner: w regatach " w pływaniu na byle czym" :hehe:http://www.turystyka...549_regaty1.jpg

 

http://gminaslesin.evuzo.com/news.php

 

Jeśli ma ktoś ochotę dołączyć do nas - zapraszamy :piwo:

Edytowane przez tomik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już chyba po terminie :P

 

 

Wydaje mi się jednak , iż jest to błąd drukarski :ee:

 

 

http://gminaslesin.evuzo.com/news.php

 

Ale to już chyba po terminie :P

 

 

 

 

 

W ubiegłym roku też byłem na tej imprezie , a że jest to impreza cykliczna , to i termin jest przybliżony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza jest 20-21. 08., na 100% wiemy bo w niedzielę wróciliśmy ze Ślesina, tez się wybieramy ale nocujemy na "Letniku"

 

Kolego jak wygląda sprawa z zapleczem sanitarnym na tym polu , czy są natryski , ciepła woda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest natrysk z ciepła wada tam,był zlot łódzko-mazowiecki

 

Chcę tylko dodać że właściciel ok, jeżeli się zdecydujecie na hasło Karawaning dostaniecie rabacik od niego. Paweł ja się chyba też wybiorę jak pogoda dopisze ale zastanawiam się czy z przyczepą czy bez.

 

 

Jery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o kempingu gdzie był zlot cytrynówkowy czy o innym. Chcemy zawitać w sobotę w drodze powrotnej z wakacji na jedną noc.

 

 

Osobiście wybieram kemping :biwak: WIKTORÓWKA , gdyż do miejsca gdzie odbędzie się ta imprezka jest dosłownie rzut beretem , natomiast do LETNIKA jest spory kawałek drogi . Mówimy tu o nocnej :pad: wyprawie pieszej do :przyczepa: po imprezce :hehe: i po :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,tylko załatwcie jakiegoś fotografa co by kilka fotek zapodał z waszego spotkania,jak się Kujawiaki bawią.:bevil::yay::piwo::ok: :ok: :ok:

 

 

Irek , a Ty co , czyżbyś już swoją budkę odstawił na bocznicę :hehe:

 

Dalej , odpalaj :drive: holownik i w drogę . Z tego co wiem to kilka razy :slina: przymierzałeś się do wyjazdu z :przyczepa: na :biwak: w rejon Lichenia i Ślesina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Czyli w sobote melduje sie w Wiktorówce. Mam nadzieje źe trafię.

 

Spoko , kolego jadąc od strony miasta trasą na Sompolno , po minięciu mostu skręcasz w lewo na teren dawnego OSiRU ( z mostu widać marinę żeglarską i budynek hotelu ) Jedziesz cały czas prosto wzdłuż budynku hotelu od strony zaplecza , mijasz jeden mały parking za hotelem i zaraz drugi i dalej prosto , dojeżdżasz do smażalni ryb i dalej prosto ok 200 m za smażalnią zjeżdżasz w lewo w dół nad jezioro . Jadąc uważaj na tablice kierunkowe z nazwą kempingu , zaprowadzą cię na miejsce bez problemu.Nie zważaj na zakaz ruchu wjeżdżając w tę dróżkę czy raczej chodnik za hotelem , tylko śmigaj prosto na kemping , nikt tego znaku tam nie przestrzega , gdyż jest to jedyna droga do tych parkingów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik ja to jak ja,ale wy to raczej z wielkiego święta jesteście w naszych stronach,chyba wam postwimy tez Wiatole,na przejazd,hahaha.Zawsze do nas macie daleko,a my byliśmy u was.Moja budka ciągle jest w drodze,tzn co wekend jest chaczona i śmiga gdzie indziej. Tylko że tam gdzie my bywamy to są za małe wymagania dla niektórych załoóg ,jak nie ma pryszniców i WC-tów choć są w budkach.Ale nam tak dobrze i to lubimy,czy to się komuś podoba czy nie.Pozdr

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.