Jump to content

Chorwacja od 19.08.2011

Recommended Posts

Witam,

Wybieram się z rodziną (czyli jeszcze żona i 14miesięczna córa) do Chorwacji. Planujemy wyjazd 19.08.2011 z Białegostoku, z pierwszym postojem na podkarpaciu, drugi postój planowany w okolicach Balatonu, a trzeci już albo na miejscu albo gdzieś na Chorwacji. Miejsce w Chorwacji jeszcze nie do końca pewne. Skłaniam się ku wyspie RAB.

No i moje najważniejsze pytanie czy ktos może w tym czasie również nie wybiera sie?

Czy może ktoś polecić jakiś postój w okolicach Balatonu?Czy nie ma problemu z postojem na Węgrzech i Chorwacji ewentualnie gdzieś na stacji benzynowej w nocy, bo planuje wyjeżdżać z każdego miejsca postojowego późnym popołudniem.

Pozdrawiam

nic Ci nie podpowiem ale zainteresowałem bo też planujemy Chorwację z dziećmi ale w przyszłym roku. W tym wymiękliśmy bo nie czuliśmy się jeszcze na siłach - za mało informacji. Szkoda że wcześniej się nie zgadaliśmy. Mam nadzieję że ktoś da Ci odpowiedzi jeszcze przed wyjazdem . No i nie ukrywam że liczymy na relacje po powrocie -nie zapomnij robić fotek z postojów , ciekawych miejsc i już z campingu oraz miejscowości. Zapamiętaj wszystko co ważne .Chętnie skorzystamy z Twoich fotorelacji :thank:

Ja z rodzinką wybieram się także 19.08 - planuję przejazd przez Czechy, Austrię oraz Sowenię, a docelowo Istria. Na miejscu, po kilku dniach, zdecydujemy czy nie zapuścimy się do Szibenika. Swego czasu kimałem kilka godzin na parkingu na autostradzie w Chorwacji - nie było najmniejszego prob;emu. Przez Węgry przejeżdżałem - standard na parkingach autostradowych oceniam wysoko i myślę że z postojem i spaniem nie powinno być problemów. Pozdrawiam

Ja spałem w okolicach Siofok ( okolice bo nie pamiętam dokładnie, ale jedziesz wzdłuż balatonu i znajdziesz coś) zaraz nad balatonem, parkingi pomiędzy hotelami, na plażach łazienki więc można załatwić co potrzeba i również się wykąpać.

W tle widać nasz kamper na parkingu, foto zrobione ok 6-7rano

post-4703-0-02222100-1313336613_thumb.jpg

Edited by neo73 (see edit history)

Na pierwszy raz nie polecam wyspy szukałabym cos w okolicach Zadaru np Pakostane

przejazd Słowacja Węgry droga nr 86 camp w Zalakaros termalne żrodła potem na Zagrzeb i dalej na Zadar bez stresu przeprawy promowej na 1 raz