Jump to content

Chorwacja od 19.08.2011


Recommended Posts

Witam,

Wybieram się z rodziną (czyli jeszcze żona i 14miesięczna córa) do Chorwacji. Planujemy wyjazd 19.08.2011 z Białegostoku, z pierwszym postojem na podkarpaciu, drugi postój planowany w okolicach Balatonu, a trzeci już albo na miejscu albo gdzieś na Chorwacji. Miejsce w Chorwacji jeszcze nie do końca pewne. Skłaniam się ku wyspie RAB.

No i moje najważniejsze pytanie czy ktos może w tym czasie również nie wybiera sie?

Czy może ktoś polecić jakiś postój w okolicach Balatonu?Czy nie ma problemu z postojem na Węgrzech i Chorwacji ewentualnie gdzieś na stacji benzynowej w nocy, bo planuje wyjeżdżać z każdego miejsca postojowego późnym popołudniem.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

nic Ci nie podpowiem ale zainteresowałem bo też planujemy Chorwację z dziećmi ale w przyszłym roku. W tym wymiękliśmy bo nie czuliśmy się jeszcze na siłach - za mało informacji. Szkoda że wcześniej się nie zgadaliśmy. Mam nadzieję że ktoś da Ci odpowiedzi jeszcze przed wyjazdem . No i nie ukrywam że liczymy na relacje po powrocie -nie zapomnij robić fotek z postojów , ciekawych miejsc i już z campingu oraz miejscowości. Zapamiętaj wszystko co ważne .Chętnie skorzystamy z Twoich fotorelacji :thank:

Link to comment
Share on other sites

Ja z rodzinką wybieram się także 19.08 - planuję przejazd przez Czechy, Austrię oraz Sowenię, a docelowo Istria. Na miejscu, po kilku dniach, zdecydujemy czy nie zapuścimy się do Szibenika. Swego czasu kimałem kilka godzin na parkingu na autostradzie w Chorwacji - nie było najmniejszego prob;emu. Przez Węgry przejeżdżałem - standard na parkingach autostradowych oceniam wysoko i myślę że z postojem i spaniem nie powinno być problemów. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja spałem w okolicach Siofok ( okolice bo nie pamiętam dokładnie, ale jedziesz wzdłuż balatonu i znajdziesz coś) zaraz nad balatonem, parkingi pomiędzy hotelami, na plażach łazienki więc można załatwić co potrzeba i również się wykąpać.

 

W tle widać nasz kamper na parkingu, foto zrobione ok 6-7rano

post-4703-0-02222100-1313336613_thumb.jpg

Edited by neo73 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Na pierwszy raz nie polecam wyspy szukałabym cos w okolicach Zadaru np Pakostane

przejazd Słowacja Węgry droga nr 86 camp w Zalakaros termalne żrodła potem na Zagrzeb i dalej na Zadar bez stresu przeprawy promowej na 1 raz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...