Skocz do zawartości

Spotkanie karawaningowe w grodzie rycerskim w dniach 20-22 kwetnia 2012


Rekomendowane odpowiedzi

 

ps. Bodzio za sposob przygotowania i myslenie o wszystkich duuuuzy szacun !!

To co pisze to jedno a to co się chłop najeździ w sprawie spotkania to drugie .

Wiem co to znaczy . Ciśnienie jest .

W nagrodę kąpiel w balii ... z mlekiem i Malibu . :] A jak wolisz piwo to pisz . Już my Cię nasączymy . :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam nie jest tak zle ... lajtowo podchodze do tematu dzieki Wam - nie jedna impreze sie zaliczylo wspolnie i zawsze wszystko sie udawalo...

 

rycerze tez fajne chlopaki - tez sa ciekawi jak to bedzie z tymi cepkami...

 

techniczne niedogodnosci sie dopracowywuje wiec wsio powinno byc gites;)

 

nie mam czasu w ostatnich dniach skoczyc do grodu - ale moze w weekend skocze i sfotografuje tam wiosne...

 

W nagrodę kąpiel w balii ... z mlekiem i Malibu . :] A jak wolisz piwo to pisz . Już my Cię nasączymy . :hehe:

 

 

... sam plumkać nie bede :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Bodzio może być najgorsze, że po wszystkim, mogą się znaleźć tacy, co nie tylko Ci nie podziękują, ale jeszcze skrytykują, że woda miała 40 stopni zamiast 50, że na kablach brakowało kilkunastu Voltów, albo że za głośno darli się ci, których torturowano na madejowym łożu. Oby tak nie było. Ja osobiście, na skromnych dwóch zlotach czegoś takiego nie widziałem, ale życie znam i zawsze się może jakaś pupa.gif trafić, co Cię za Twój trud nie doceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terenowiec, bez obaw zawsze się ktoś taki znajdzie.

 

Bodzio może jak będziesz do tego grodu jechał to zrób fotkę gdzie to trzeba w jaką drogę skręcić aby to nam zobrazować. No i jak wyglądają te małe drewniane tabliczki z pierwszego postu na drodze - też fotka byłaby pomocna, przynajmniej niektórym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Bodzio może być najgorsze, że po wszystkim, mogą się znaleźć tacy, co nie tylko Ci nie podziękują, ale jeszcze skrytykują, że woda miała 40 stopni zamiast 50, że na kablach brakowało kilkunastu Voltów, albo że za głośno darli się ci, których torturowano na madejowym łożu. Oby tak nie było. Ja osobiście, na skromnych dwóch zlotach czegoś takiego nie widziałem, ale życie znam i zawsze się może jakaś pupa.gif trafić, co Cię za Twój trud nie doceni.

 

 

 

Andrzekju - ale tam beda ludzie ktorzy juz maja za soba jakies doswiadczenia z wyjazdami wiec im nie straszna zimna woda czy "rzadki" prąd...

beda tez zaczynajacy przygode z karawaningiem - wiec dobrze ze zaczna od improwizowanych warunkow anizeli od wypasionych pol kempingowych... naucza sie jak sobie radzic ;)

 

w tym wszystkim chodzi o to ze majac cepke to My wybieramy miejsce gdzie chcemy spedzic czas wolny...

 

Bodzio może jak będziesz do tego grodu jechał to zrób fotkę gdzie to trzeba w jaką drogę skręcić aby to nam zobrazować. No i jak wyglądają te małe drewniane tabliczki z pierwszego postu na drodze - też fotka byłaby pomocna, przynajmniej niektórym.

 

yes sir :-]

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze do spotkania zostal niecaly miesiac - wszystkie zalogi dopisujace sie do listy od dnia dzisiejszego tj. 23.03 prosze o podawanie wpisu o tresci:

 

? x os. dorosła + ? liczba dzieci, ? x porcja z udźca, ? x porcja zupy, planowany dzien przyjazdu, ? x zajecia dla dzieci

 

 

i jesli to mozliwie to prosze decyzje o przyjezdzie podejmowac mozliwie jak najszybciej - nie odkladajac tego na ostatnia chwile - ulatwi to mi dzialania dzialania "operacyjne" zwiazane z zamawianiem ilosci porcji jedzenia :jesc: , powitaniem :zlo: , lokowaniem cepek :przyczepa: ,aby nie bylo zatoru w bramie :pub:

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balthury potrzebują jedynie Waszego towarzystwa, bez świnek, zupek, zabaw dla dzieci i innego umawiania się. Pełen spontan i emocje chwili. Do zobaczenia :biwak:.

P.S. Jeszcze nie wiem kiedy przyjedziemy. Praca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś na temat zajęć dla dzieci. Czy moja trzyletnia księżniczka nie będzie za młoda, czy się nie przestraszy jakiegoś "błędnego rycerza" zabiegającego o względy białogłowych panien? Czy bedzie musiała mieć podczas tych zajęć swojego opiekuna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze do spotkania zostal niecaly miesiac - wszystkie zalogi dopisujace sie do listy od dnia dzisiejszego tj. 23.03 prosze o podawanie wpisu o tresci:

 

? x os. dorosła + ? liczba dzieci, ? x porcja z udźca, ? x porcja zupy, planowany dzien przyjazdu, ? x zajecia dla dzieci

 

 

i jesli to mozliwie to prosze decyzje o przyjezdzie podejmowac mozliwie jak najszybciej - nie odkladajac tego na ostatnia chwile - ulatwi to mi dzialania dzialania "operacyjne" zwiazane z zamawianiem ilosci porcji jedzenia :jesc: , powitaniem :zlo: , lokowaniem cepek :przyczepa: ,aby nie bylo zatoru w bramie :pub:

 

1 x os. dorosła + 2 liczba dzieci, 1 x porcja z udźca, 3 x porcja zupy, planowany dzien przyjazdu,PIĄTEK WIECZOREM 2 x zajecia dla dzieci Bodzio prądu nie potrzebuję jedynie trochę paliwapifo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś na temat zajęć dla dzieci. Czy moja trzyletnia księżniczka nie będzie za młoda, czy się nie przestraszy jakiegoś "błędnego rycerza" zabiegającego o względy białogłowych panien? Czy bedzie musiała mieć podczas tych zajęć swojego opiekuna?

 

 

3 letnia pociecha chyba bedzie troszeczke mala na zajecia dla dzieci - zreszta na stronie rycerzy napisano ze dostosowuja program dla dzieci 5letnich i starszych

coreczka pewnie poradzilaby sobie z lepieniem w glinie czy poszukiwaniem skarbow na "wykopaliskach archeologicznych" - ale z reszta zajec moglby byc klopot...

 

zapytam jak bede w grodzie o wiek minimalny i czy daloby sie cos zorganizowac dla najmlodszych

 

wszystkich zajec napewno w jeden dzien sie nie da przerobic - ktore dokladnie zajecia beda przygotowane dla dzieci na spotkanie dam dokladnie znac a czesc zajec plenerowych uzalezniona jest od pogody

 

przeglad wszystkich zajec ale dzieci starszych i mlodszych tutaj: http://www.grod.pl.t...26%23321%3B.htm

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z kaską - kiedy i komu wpłać? Chodzi mi przede wszystkim o te dodatkowe pieniążki związane z biesiadowaniem.

 

 

o ile mi wiadomo żadne zaliczki nie są w planie - płacić będziemy na miejscu w dniu przyjazdu, wg listy z pierwszej strony

tam na bieżąco są umieszczane potwierdzone od uczestników informacje

 

zapisy na mięsko i zupkę bedą zamknięte nieco wcześniej przed rozpoczeciem imprezy - będzie wtedy umieszczony wpis przy liście o tym iż od tego dnia nie ma zapisów na mięsko i zupkę - po tym dniu bedzie sporządzona informacja o ilości mięsa i zupy jaką trzeba przygotować i przekazana rycerzom

 

zapisy na sam udział w spotkaniu bez dodatkowych opcji bedą trwały do końca tj. do dnia 18 kwietnia do godziny 20.00 - tak aby był czas na wydrukowanie listy uczestników i dostarczenie jej rano nastepnego dnia do grodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.