Jump to content

Gruau uszkodzona

Mielczu
 Share

Recommended Posts

ta listwa przy kuchni to po co? podpiera szafke zeby nie obwisla?? czy maskuje laczenie dwoch roznych rodzai tapety??

zabudowa w tyle - dolne szafki tez chyba dorabiane - co z oryginalnymi?? - polamaly sie przy strzale w tyl czy zgnily?

ktos sie napracowal przy niej - pozatym sprzedaz z przyczyn rodzinnych w rok po zakupie rozklada mnie na lopatki :) zaliczyl 1 sezon i pewnie wyszlo co nieco w praniu :)

Mnie zawsze wkurza w takich ogłoszeniach brak istotnych informacji :>

Jakie te uszkodzenia, zdjęcia konkretnych "rzeczy wymagających czasu i majsterkowania", DMC itp

Z tą sprzedażą po roku to mnie też wydało się podejrzane

a listwy w kuchni są z dwóch stron sztukowane, bardzo podejrzane

Z tą sprzedażą po roku to mnie też wydało się podejrzane

wcale bym sie nie zdziwil jakby byla kupiona jesienia i miala w tym roku pierwszy nieudany wyjazd...

" Przyczepa w Polsce ma jednego właściciela , a została przywieziona rok temu z Belgii".

Panowie - spokojnie.Właściciel napisał że przyczepa wymaga dopieszczenia , na wyposażeniu przedsionek - w środku sezonu to niezła oferta , pod warunkiem negocjacji ceny - myślę że 8 kzł to cena ostateczna .Najprawdopodobniej kupiona w ubezpieczalni Belgijskiej po kradzieży .

ta listwa przy kuchni to po co? podpiera szafke zeby nie obwisla?? czy maskuje laczenie dwoch roznych rodzai tapety??

zabudowa w tyle - dolne szafki tez chyba dorabiane - co z oryginalnymi?? - polamaly sie przy strzale w tyl czy zgnily?

ktos sie napracowal przy niej - pozatym sprzedaz z przyczyn rodzinnych w rok po zakupie rozklada mnie na lopatki :) zaliczyl 1 sezon i pewnie wyszlo co nieco w praniu :)

Witam!

Ta listwa o której tak tutaj piszecie ma poniżej blatu kuchni taką metalową spinkę do której " dochodzą" rozsuwane harmonijkowe drzwi - z magnesem - oddzielające część sypialną od pozostałej części przyczepki. Tapety na pewno są po obu stronach tej listwy takie same, różnice na pewno wynikają z refleksu świetlnego ( po lewej od tej listwy " pada" mniej światła, a po prawej więcej ).

Natomiast rozwiązanie z ta listwą jest typowe dla przyczep francuskich, które wyszły ze " stajni" Trigano. Wykończenie w jasnych kolorach też jest typowe dla "francuzów".

Co zaś się tyczy mebli z tyłu to tutaj obstawiam likwidację drugiego łóżka na rzecz tych szafek.

W moim Sterckemanie jest dokładnie taki sam rozkład szafek i układ wnętrza.

Ze sprzedazą po roku to nie przesadzajcie, równiez tak sprzedałem i kupiłem większa i nowsza, a już kroi się ,ze będe miał jeszcze nowszą bo mam kilenta na moją.

Wcale nie znaczy to,ze sprzedłaem przyczepy z ukrytymi wadami.

Ta z linku istotnie jakaś poprzerabiana, te zewnętrze uszkodzenia równiez nieciekawe.

Warto zwrócić uwagę na uszkodzenie dachu. Być może przez to rozszczelnił się tylny prawy narożnik.

POnadto dość głęboko uszkodzona ściana lewa. Ciekawe jak tam szkielet.

Brak drzwi do łazienki. Co do listwy - Jurek chyba ma rację. Chociaż nie jestem pewien, czy ta na fotce jest oryginalna....

Warto zwrócić uwagę na uszkodzenie dachu. Być może przez to rozszczelnił się tylny prawy narożnik.

POnadto dość głęboko uszkodzona ściana lewa. Ciekawe jak tam szkielet.

Brak drzwi do łazienki. Co do listwy - Jurek chyba ma rację. Chociaż nie jestem pewien, czy ta na fotce jest oryginalna....

listwa nie jest - chyba - oryginalna - ale jej lokalizacja i przeznaczenie jest takie jak wcześniej napisałem, jak nie zapomnę to zrobię zdjęcie listwy w mojej przyczepce, postaram się z - mniej, więcej - takiego samego ujęcia jak jest na alledrogo

( ... ) . Co do listwy - Jurek chyba ma rację. Chociaż nie jestem pewien, czy ta na fotce jest oryginalna....

Po obejrzeniu swojej przyczepki to sprawa wygląda tak, że wspomniana listwa jest w miejscu oryginalnym, ale sama jest nieoryginalna. Oryginalna byłaby w "okleinie" takiej jak pozostałe meble.