Skocz do zawartości

Tomik i NIedźwiady Małe


Rekomendowane odpowiedzi

jaworki :)) , gdybyście się nie pomieścili w Holendrach to polecam kemping w Niedźwiadach Małych nad jeziorem Licheńskim . Byłem tam na początku czerwca tego roku. Teren duży - miejsca przynajmniej na 20 - 30 przyczep . no i teren urozmaicony - można zakotwiczyć się przyczepą nad samą wodą lub wyżej ( teren kempingu dwupoziomowy ) Zaplecze sanitarne ( toalety 3M + 3D , umywalki i natryski z ciepłą wodą - w cenie pobytu) prąd o ile pamiętam 5 zl . We dwoje z żoną + przyczepa + samochód płaciłem dwadzieścia złotych ( początek sezonu ) Właściciel powiedział , że w sezonie może cena wzrosnąć do 25 zł od załogi , ale czy cenę podniósł tego nie wiem . Dla pewności jutro do niego zadzwonie. No i warto wspomnieć iż woda w jeziorze jest cieplutka no i bardzo czysta. W czerwcu miała 26 *C. Na miejscu jest pomost , można wypożyczyć kajak czy też łódkę wędkarską lub też rowerek wodny . Można też powędkować - jest kilka stanowisk . Miał też być bar ze swojskim jadłem , no i sklep . Blisko jest też do Lichenia ( trzeba tylko objechać jezioro - 4 km )

Wybieram się tam z :przyczepa: na kilka dni pod koniec tygodnia .

 

Dorzucam kilka fotek tego kempingu , oraz namiary.

http://www2.karawaning.pl/kempingi/kemping-w-niedźwiadach-małych.aspx

 

a przy okazji pozdrowienia dla ciebie i dla luksusowej_budy , oraz tego trzeciego ( nie dosłyszałem jego nicku na cb ) - wracałem z nad morza 24.07 z Rowów i mnie namierzyliście wracając do Łodzi :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik!

W piątek wieczorem jadę do Niedźwiadek. Maja budka już tam stoi, ale nie na polu u p. Piotra tylko na działce w pobliżu. Daj znać czy będziesz na 100% to ustalimy jakiś kontakt.:ok:

 

 

Kolego będę na 100 % w Niedźwiadkach :) . Wyjazd :drive: mam zaplanowany na czwartek wczesnym popołudniem , lub w piątek rano . Zresztą daleko nie mam - raptem dobrą godzinę jazdy z :przyczepa: . Wcześniej myślałem by zakotwiczyć się w Holendrach , lecz wydaje mi się że w Niedźwiadkach jest przyjemniej , teren ładniejszy , no i ten zapach sosnowego lasku jak i dużo cieplejszej wody w jeziorku bardziej mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Twoje fotki i już wiem czego szukać. :)

Nie wiem tylko skąd zaatakuję, z wody czy z lądu.

 

Tak czy inaczej do zobaczenia.

 

 

Przyczepka :przyczepa: już gotowa do wyjazdu , sprzęt wędkarski odkurzony :)

Pozostaje zaopatrzenie w prowiant i heja :drive: w drogę .

 

Do miłego kolego :piwo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:hehe:

 

Obejrzałem Twoje fotki i już wiem czego szukać. :)

Nie wiem tylko skąd zaatakuję, z wody czy z lądu.

 

Tak czy inaczej do zobaczenia.

 

 

Ani z lądu , ani z wody zapowiedziany atak nie nastąpił :bzik:

( dzięki za życzenia )

Edytowane przez tomik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.