Jump to content

A może jednak salonka...?

Gregorov
 Share

Recommended Posts

Doradźcie Panowie bo już trochę mam mętlik w głowie niewiem.gif. Spodobała mi się taka przyczepka http://allegro.pl/za...1726993544.html . Jest lekka, niezbyt długa, ma łazienkę, ma stabilizator, wydaje mi się w sam raz dla początkującego.

Jednak już wcześniej salonki mi nie polecano ze względu na jedno łóżko a chcę podróżować w składzie 3-osobowym (ja, żona i 10cio letnia córka).

Może ktoś jeżdził w podobnym składzie salonką? Podzielcie się swoim doświadczeniem.

Prawie dokładnie takiego Beyerlanda ma forumowy Ed. Ale podróżują w dwie osoby i dla takiego składu salonka jest waytogo.gif. Czas leci nieubłaganie do przodu i za chwilę dla córki spanie z rodzicami to będzie obciach hmm.gif.

Szukaj może rozwiązania rodem z klubu "półtora łóżka" - czyli układ taki i taki - linki z tej samej strony co prezentowana przez Ciebie przyczepa. W takim układzie wyśpią się super wygodnie 3 osoby a w razie czego 4 lub 4 + dziecko. Według mnie przy podobnej długości przyczepy układ o wiele bardziej przyszłościowy. Dodatkowym plusem jest fakt iż przednie łóżko możnamieć cały czas rozłożone a w podróży posiłku trzy osoby spokojnie zjedzą przy małym stoliku.

Gregorov, pamiętaj, że łóżko służy nie tylko do spania. A urlop to ma być czas przyjemny. (:sex: ) :-)

I kiedyś ten argument kogoś przekonał - pojedziesz na zlot, wypijesz zbyt dużo cytrynówki i Cię żona z córką spacyfikują i nie wpuszczą do łóżka. I co wtedy? Pół biedy jak masz rozkładane krzesełka w przedsionku!:yay:

Gregorov, pamiętaj, że łóżko służy nie tylko do spania. A urlop to ma być czas przyjemny. (:sex: ) :-)

I kiedyś ten argument kogoś przekonał - pojedziesz na zlot, wypijesz zbyt dużo cytrynówki i Cię żona z córką spacyfikują i nie wpuszczą do łóżka. I co wtedy? Pół biedy jak masz rozkładane krzesełka w przedsionku!:yay:

Czyli wracam na nowo do poszukiwań :niewiem: .

A nie jest łatwo coś znaleść :sciana: