Skocz do zawartości

Hobby 430 by Moro


moro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, fajna przyczepka choć ma swoje latka to widzę że jesteście w niej zakochani, życzę wam wspaniałych wypraw i miłych chwil spędzonych w tej przyczepie. Do zobaczenia gdzieś na trasie.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny ten oldtimer - środek typowe lata 80-te, mają swój urok.

 

Co do listew aluminiowych - ostatnio lupowałem w kenie czarną listwę elastyczną - właśnie ten wypełniacz do rantów aluminiowych - proponuję pouzupełniac - od razu inaczej wygląda przyczepka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dobre słowa.

A mógłby ktoś mi zasugerować czym najlepiej przejechać łączenia ścian z zewnątrz? Bo zrobiłem to co prawda silikonem SOUDAL Hobby, który ma szeroki wachlarz temperatur ale nie wygląda mi to na 100% pewne zabezpieczenie. Mam już obydwie ścianki zrobione i żadnych nieszczelności więcej nie stwierdziłem więc teraz moim celem jest zapewnienie sobie kilku lat spokoju i nie martwienia się w zimę czy coś nie przecieknie.

Edytowane przez moro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

No i po 3 sezonach nadeszła decyzja rozstania się z naszą budką.

... a wszystko zaczęło się tak niewinnie. Na 2 dni przed wyjazdem z wakacji na Węgrzech pompka wody odmówiła posłuszeństwa. Po powrocie do PL pojechałem z żoną do sklepu w Chorzowie po nową... i stała tam Hobby Prestige 530 z 91r. Poprosiliśmy, żeby Pan ze sklepu wpuścił nas do środka i po jej obejrzeniu obydwoje już wiedzieliśmy, że nasza idzie na sprzedaż i chcemy teraz nową - metr dłuższą, z wc kasetowym, nadal z dwoma osobnymi sypialniami ale i nowszą wizualnie z zewnątrz. Wybór wstępnie padł na poszukiwania tego konkretnie modelu. Okazało się że najpierw trzeba sprzedać naszą obecną budkę i tutaj z pomocą przyszli teściowie, którzy stacjonarnie korzystali dotychczas z Niewiadówki, ale w niej im było trochę ciasno. Zdecydowali że odkupią naszą od nas i dzięki temu i wilk syty i owca cała, tym bardziej że dużo i pracy i serca włożyliśmy w nią żeby doprowadzić ją do takiego stanu w jakim jest teraz.

Obecnie odpuszczamy poszukiwania celem dozbierania pieniędzy i poszukiwania planujemy rozpocząć około stycznia/lutego 2013 z środkami w kwocie około 10-11k. Mam tylko nadzieję, że będą one łatwiejsze z powodu znajomości wad jakie występują w wiekowych budkach jak również układu łóżek, wymiarów przyczepy oraz wyposażenia bo przez czas użytkowania tej przyczepy uświadomiliśmy sobie co oczekujemy od budki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.