Skocz do zawartości

Kanus Sudwind - co sądzicie?


Robaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Jestem ciekawa Waszych opinii o przyczepce Knaus Sudwind (link do ogłoszenia: http://www.karawaning.net/sudwind.htm). Przyczepka jest z 1989r. Byłam, oglądałam i żadnego haczyka nie znalazłam, żadnych dziwnych zapachów, zabrudzeń, zacieków. Prezentuje się bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przyczepce było już na forum tutaj: http://forum.karawaning.pl/topic/7643-kamil00721-pyta-o-przyczepe/.

Moim zdaniem bardzo fajna wszechstronna i lekka. Również coś podobnego szukam dla siebie. Sprzedawca też chwalony na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knausik na zdjęciach prezentuje się całkiem elegancko no i ten przedsionek! Jeśli wewnątrz nie ma "dziwnych" zapachów a podłoga jest twarda (zwłaszcza na rogach) to warta uwagi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przyczepce było już na forum tutaj: http://forum.karawan...ta-o-przyczepe/.

Moim zdaniem bardzo fajna wszechstronna i lekka. Również coś podobnego szukam dla siebie. Sprzedawca też chwalony na forum.

 

Dzięki za odpowiedź ;-)

Ojej nie zauważyłam, że już była..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knausik na zdjęciach prezentuje się całkiem elegancko no i ten przedsionek! Jeśli wewnątrz nie ma "dziwnych" zapachów a podłoga jest twarda (zwłaszcza na rogach) to warta uwagi!

 

Przyczepka na mnie zrobiła duże i pozytywne wrażenie.. Jedyne co mnie "odstrasza" to cena..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepka na mnie zrobiła duże i pozytywne wrażenie.. Jedyne co mnie "odstrasza" to cena..

Od kilkunastu dni dość intesywnie również szukam budki. Wg moich obserwacji zadbany egzemplarz musi troszkę kosztować. Tzw. okazje cenowe mogą być niebezpieczne. Omawiana przyczepka jak osobiście dla mnie tak za 11 tys. byłaby Ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą. W Niemczech czy Holandii zadbana przyczepa też jest w cenie, nie ma nic za darmo. Jak doliczysz koszty sprowadzenia (paliwo i wyjazd) to może okazać się, że te ceny są porównywalne. A "okazje" cenowe zdarzają się wszędzie, pytanie ile potem trzeba w remont wsadzić. W tym Knausiku jest i toaleta kasetowa i łóżko piętrowe i fajne klapy do schowków pod łóżkami przednimi. Jeżeli spodoba wam się środek to pewnie z Adamem wytargujecie dobrą cenę i już w tym sezonie będziecie mogli pojechać na wakacje. Dodatkowym atutem jest ten przedsionek, taka sztuka naprawdę jest w cenie.Daje on sporo możliwości aranżacji . Myślę, że po negocjacjach cenowych warto zastanowić się nad tym egzemplarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że budka godna rozważenia. Trzeba się potargować, zamiast marudzić "jaka droga". A jak za droga, to szukać czegoś innego. Wiem, że warto dołożyć 1000 zł więcej i kupić budkę w dobrym stanie z wyposażeniem, niż potem doposażać. Sam przedsionek to koszt rzędu 1500-2500 zł.

 

Co do sprowadzenia budki z NL/Niemiec - wiem jakie są koszty. Wystarczy policzyć 2x1500 km ( u mnie) , czyli 15x6 litrów (solo) + 15x10litrów (z budką) - wyjdzie przejazd. 240Lx5,0zł=1200 zł. Samo paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.