Skocz do zawartości

Ustka 1-3.07.2011 Festiwal Fajerwerkó


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, wybieramy się na festiwal ogni sztucznych do Ustki w tych dniach jw.

Mam pytanie nie za bardzo znam miasto gdzie się zatrzymać z przyczepą żeby było blisko wszędzie, tanio i przyjemnie a i żeby po fajerwerkach nie trzeba było 2km dawać z buta na miejsce postoju. A może jest więcej chętnych na mały spocik fajerwerkowy :yay:.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Sorki za tytuł nie mogę zmienić prośba do Adminów o pomoc w poprawce tematu.

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Witam serdecznie

 

 

My 5 lat bazowaliśmy w Ustce w ośrodku ZACISZE http://www.zacisze.morze.net.pl/:winner:

 

. Niestety ten rok będzie się dla nas bez fajerwerków i prawdopodobnie Ustki.

 

Ośrodek był SUPER. Jako jedyny kemping w mieście miał walory:

 

- centrum

 

- bliskość morza (przejście tylko przez ulicę i już wydmy)

 

- las

 

- swoboda na polu :gitara:

 

- piwko, rybka za płotem, ....

 

 

W tym roku właściciel wyrąbał drzewa i stała się „tajlandzka patelnia”(prawdopodobnie stawiał będzie sanatorium). Przyczepki jeszcze można stawiać.

 

 

W razie potrzeby śmiało dzwoń lub info

 

Cieplutko pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, droga do Ustki była koszmarna w deszczu i to jeszcze w dość uporczywy deszcz :oslabiony: , miejsce na którym chcieliśmy się zatrzymać czyli camping "Morski" nie zdał egzaminu o 2 w nocy z czwartku na piątek nie było nikogo kto by nam otworzył bramę więc musieliśmy przenieść się w środku nocy na zastępcze miejsce biwakowania którym było Pole namiotowe "Borowinka" bardzo miły pan ( stróż nocny) otworzył bramę pomógł w zaparkowaniu, no i byliśmy szczęśliwi móc wyciągnąć nogi i się wyspać po trudach podróży. W piątek z rana tj 9-00 poranna kawusia no i przestawienie przyczepki na lepsze miejsce bardziej utwardzone ( pierwsza lokalizacja nie trafiona zbyt miękko na trawniku, lecz w nocy było mi obojętne) rozłożenie nowego przedsionka odebranego dzień wcześniej od Pani Beaty no i wycieczka nad morze, potem takie tam wolne zajęcia grilek , książka no i wieczorem od godziny 21 zaczeły sięimprezy na promenadzie koncerty ( nie wiem jakie dziewczyny były same) no i o 23-00 finał dnia pokaz fajerwerków ( coś nie samowitego to po prostu trzeba zobaczyć ) pierwszy pokaz 15-20minut i w piątek na tym się skończyło ze względu na zbyt mocny wiatr, w sobotę wieczorem odbyły się 3 pokazy po 15-20minut i po tych pokazach zabawa do świtu przy muzyce DJ na promenadzie ( my się zmyliśmy około 1-30) w niedzielę jeszcze o 20-00 był pokaz laserów ( na którym już nie byliśmy bo jechaliśmy do domu).

To tak na szybko jak było.

Sam camping mogę ocenić jako dobry miła obsługa czyste toalety , stołówka z dobrym jedzeniem ( jak u mamy) pole częściowo wyposażone w boksy po jednej stronie dużym placem w środkowej części i domkami drewnianymi po drugiej stronie ( 11szt) .

pobyt 4 osobowej rodzinki samochód przyczepa przedsionek i podłączenie do energii elektrycznej + opłata kimatyczna to koszt 70zł/doba.

Ciepła woda ( prysznice non stop) bez dodatkowych opłat, jako minus muszę napisać brak zrzutu szarej wody i z kaset chemicznych WC trzeba się męczyć do sedesu w toaletach.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Kilka fotek z pola:

post-1979-0-79824400-1309902005_thumb.jpg

post-1979-0-19352800-1309902035_thumb.jpg

post-1979-0-68188000-1309902059_thumb.jpg

post-1979-0-47619900-1309902097_thumb.jpg

post-1979-0-09294200-1309902124_thumb.jpg

post-1979-0-57230500-1309902150_thumb.jpg

post-1979-0-48960200-1309902178_thumb.jpg

post-1979-0-29715000-1309902205_thumb.jpg

post-1979-0-28328700-1309902225_thumb.jpg

post-1979-0-34895000-1309902280_thumb.jpg

post-1979-0-23893900-1309902328_thumb.jpg

post-1979-0-32159900-1309902397_thumb.jpg

post-1979-0-09617200-1309902418_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku też byłem w Zaciszu, gdzie miałem okazję poznać Grejzi )pozdrawiamy).

W Zaciszu też zrzut do kibelków. Drzewa wycinali podczas mojego pobytu. ;-)

 

Ale wpadł nam w oko kamping z super placem zabaw - Albatros, o którym w innych wątku.

 

Ponieważ nie można rezerwować tam miejsc (podobnie jak w Zaciszu), szukam alternatyw (bo część sierpnia spędzamy w Ustce). Jacek - jak daleko jest do morza z "Borowinki", i czy jest jakiś plac zabaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, myślę że dużo informacji łącznie z numerem telefonu znajdziecie tu http://www.borowinka.pl/ . Jeśli chodzi o odległość jest to tak sobie położenie tego pola jest na drugim końcu miasta lecz nie ma co się martwić camping "MORSKI jest jeszcze dalej :-] , odległość do morza i centrum Ustki w wolnym tłumaczeniu to 20-25minut wolnego spaceru po drodze przechodząc obok kilkunastu sklepów spożywczych wesołego miasteczka i w zależności wybranej drogi starówka lub zwykła ulica po między blokami ( najkrócej) . Uważam że sama odległość nie ma znaczenia przecież jedziemy odpocząć a nie na wyścigi - kto pierwszy na plaży- czasami spacer bardziej nam pomoże niż wylegiwanie się na pisku.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych wakacji w zdrowiu.

post-1979-0-86295000-1309974732_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.