Skocz do zawartości

Jakie opony 13tki do przyczepy


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz mój post z pierwszej strony tego tematu, podałem adres gdzie kupiłem nowe opony

 

 

Zobaczyłem, zobaczyłem :) ale jak pisałem w moim poście z pierwszej strony tego tematu, poszukuję rozmiaru 165 R13 i nie jestem pewien, czy mogę założyć szersze (takie jak Ty polecasz). W moim rozmiarze ceny na oponeo są już trochę inne.

Edytowane przez Przemok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar 165/70 r13 kupilem przy przegladzie u Ariela (przyczepy-wiola) opony dedykowane do przyczep montuja takie w swoich nowych przepach i zdalem sie na ich doswiadczenie jak narazie przejechaly jakies 800km i jestem wiecej niz zadowolony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj juz ztym bezpieczenstwem

 

Zobacz mój post z pierwszej strony tego tematu, podałem adres gdzie kupiłem nowe opony

 

 

Piękne sformułowanie. Dajcie spokój z bezpieczeństwem.

Ale przynajmniej swoim zakupem "nowych opon" udowodniłeś że nie rzucasz słów na wiatr.

Ciekawe co o Twoich pomysłach myślą Ci nieszczęśnicy którzy z Tobą podróżują, bo co czują Ci którzy mogą Cię spotkać na trasie to wiem po sobie.

Nie odczytuj moich słów jako atak, ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak słyszę takie kretynizmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem jasno że szukam używanej opony na zapas, a nowe mam na osi.

 

Co w tym dziwnego?

 

Że kupię używaną oponę, która 90% swojego czasu będzie leżeć i wpływ na bezpieczeństwo będzie miała żadny?

 

 

 

Nie bardzo wiem do czego też pijesz pisząc o nieszczęśnikach który ze mna podróżują, lub ci którzy mogą spotkac mnie na trasie?

 

Jeżdząc na używanych oponach narażam kogoś na niebezpieczeństwo? Chyba się troche zagalopowałeś albo nie masz pojecia o czym piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Że kupię używaną oponę, która 90% swojego czasu będzie leżeć i wpływ na bezpieczeństwo będzie miała żadny?

 

 

 

Nie bardzo wiem do czego też pijesz pisząc o nieszczęśnikach który ze mna podróżują, lub ci którzy mogą spotkac mnie na trasie?

 

Jeżdząc na używanych oponach narażam kogoś na niebezpieczeństwo? Chyba się troche zagalopowałeś albo nie masz pojecia o czym piszesz

 

 

 

 

 

 

Nie, nie zagalopowałem się. Najzwyczajniej nie chciałbym spotykać na drodze faceta który używa sformułowań "dajcie już spokój z tym bezpieczeństwem".

Czy narażasz kogoś na niebezpieczeństwo jeżdżąc na używanych oponach ? Jeśli kupujesz je jako używane i nie znasz ich przeszłości to na pewno tak.

 

A czy nie mam pojęcia o temacie? Myślę że znacznie większe niż Ty. Na ten przykład wolałbym o jeden dzień skrócić wakacje ale nie kupować najtańszych chińczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tez przeszłości używanego samochodu który posiadam i nie uważam że jest neibezpieczny.

 

Piszac, cyt: "Czy narażasz kogoś na niebezpieczeństwo jeżdżąc na używanych oponach ? Jeśli kupujesz je jako używane i nie znasz ich przeszłości to na pewno tak" udowadniasz że nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie wszystko co używane jest niebezpieczne, nie będe ci pisał o formach sprawdzania, kontrolowania, używek podczas zakupu i eksploatacji.

 

Rozumiem, że Ty masz nowy pojazd, nową przyczepe, lub ww pojazdy kupowałeś jakoużywane znając ich przeszłość (to niemożliwe), jeżeli tak nie jest to jesteś trylko hipokrytą lub forumowym pianistą (bicie piany, nic poza tym).

 

Ty wolałbyś skrócić pobyt o jeden dzień niżkupowac "najtańsze chińczyki" (rozumiem że pojesz od opon które ja zakupiłem), a ja wole kupić "najtańsze chińczyki" i dodatkowo sprawdzić łożyska i hamulec. Jak kto woli. Nie tylko opony maja wpływ na bezpieczeństwo.

 

Koniec tych wywodów bo zaśmiecamy temat.

 

Pozdrawiam Cię, mając nadzieję, że "nie naraże Cię na niebezpieczeństwo spotykając na trasie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kolega cichy pisząc "dajcie już spokój z tym bezpieczeństwem" pisał w kontekście opony na zapasie (przynajmniej ja tak to odebrałem) a nie o bezpieczeństwie ogólnie. Zwykłe nieporozumienie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.