Skocz do zawartości

Jakie opony 13tki do przyczepy


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak nie do końca zrozumiałem. Poszukujesz opon używanych ?

Do budy kupujesz gumy raz na kilka lat i żal Ci 200* zł dla bezpieczeństwa ? Kupisz jakieś śmieci, wymienisz o połowę szybciej i wyjdzie dokładnie to samo!

 

*różnica w cenie między nowymi a używkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozsądny stan. Fakt cena trochę wysoka ale spokój na ładnych kilka lat. No i jak się gdzieś Dodge zapomnisz i przyciśniesz to też nie będzie z prędkością problemu :jump:.

 

P.S. kolega Kit nabył wczoraj nowe oponki do przyczepki, może "stare" nie są jeszcze takie złe. Musisz zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że do budki warto zainwestować w oponki :-] na ogół nasze przyczepki trzymamy pare lat więc nie warto oszczędzać gdyż teraz zaoszczędzisz 200zł a potem będziesz miał zapsute wakacje Przemyśl to prosze :blagac: Ja właśnie nabyłem nowe gdyż stare mimo dobrego stanu miały już swój wiek i moim zdaniem nie były już bezpieczne Pewnie wystaraszyły Cię ceny opon C ale tu można polemizować o ich zastosowaniu Ja wybrałem zwykłe o odpowiednim indeksie nośności i myśle że się spiszą Nie mam aż tak dużej i ciężkiej budki bym musiał stosować wzmacniane :-] więc polecam przemyslenie jeszcze raz tematu zakupu opon :ok:

 

 

 

PS.co do odsprzedania moich to nie sprzedałbym ich do przyczepy bo moim zdaniem już się do tego nie nadają A pozatym ja mam 14"

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu się zgodzę z kit'em ja też zmieniłem pomimo super kondycji i bieżnika 4mm. ale wiek opon był 12latek. Podobno 10 lat to graniczny wiek.

Kupiełem Eurotyfon czy coś w tym stylu i po 3 tyś km. jestem zadowolony. AAA Pamiętaj koniecznie muszą być "C" nie łaszcz się na indeks ładowności.

Nowe oponki to nowe. - stare leżą w garażu i czekają na towarówkę do założenia.

 

Moje 13'' ale jak by coś ci się stało nie wybaczył bym sobie że koledze z forum je nawet dałem.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym nowe z powodów o których piszecie, ale nie mogę znaleźć. Na necie jest bardzo słaby wybór opon do przyczep.

 

 

 

Dlatego szukam używanych.

 

 

 

@Wiola, napisz na PW jakie mas oponki, no i faktycznie 175/80 to dla mnie najodpowiedniejszy rozmiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tych rozmiarach tylko profil 80, najbardziej optymalny. Powiedz w jakim przedziale cenowym szukasz opon to Ci coś doradzę.

 

 

Witaj przyczepy-wiola. Jeśli mogę prosić o doradzenie: szukam opon do mojej przyczepy w rozmiarze 165 R13 - nośność aktualnie mam 86. Cena jaka mnie interesuje to wiadomo-jak najlepsza :) ale też bez przesady, zdrowy rozsądek jest niebędny.

Z góry dzięki za podpowiedź.

 

Przemek

Edytowane przez Przemok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy nie ryzykuj z używkami.. nie warto.. bezpieczeństwo na pierwszym planie..

http://www.oponeo.pl/dane-opony/west-lake-h-120-165-80-r13-94-92-q-c

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.